ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازدید فرمانده منطقه یکم نداجا از دفتر نمایندگی خبرگزاری تسنیم در بندرعباس

بازدید امیر آزاد از تسنیم فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران عصر امروز از دفتر نمایندگی خبرگزاری تسنیم در بندر عباس بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، امیر دریادار دوم حسین آزاد با حضور در دفتر نمایندگی خبرگزاری تسنیم در دیدار با خبرنگاران این خبرگزاری با اشاره به رسالت رسانه‌ها در عصر امروز اظهارداشت: خبرگزاری تسنیم یک خبرگزاری جامع و کامل است و روزانه اخبار درج شده در سایت را رصد می‌کنم.

وی بیان‌داشت: حوزه اثرگذاری خبرگزاری تسنیم به طور جد در میان سایر اصحاب رسانه استان بسیار خوب بوده و مخاطبان زیادی روزانه از مطالب و محتوای درج شده در این سایت استفاده می‌کنند.

فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: خوشبختانه خبرگزاری تسنیم جای خود را به ویژه در بخش دفاعی در استان به خوبی باز کرده و یکی از خبرگزاری‌هایی است که در حفظ امنیت اطلاعات نظامی و مملکت به خوبی عمل کرده است.

امیر دریادار آزاد عنوان‌کرد: بعضا برخی رسانه‌ها در پی خبرسازی و بدون توجه به رعایت خطوط قرمز به انتشار اخبار می‌پردازند اما عملکرد خبرگزاری تسنیم به گونه‌ای نیست که در فضای مجازی و نوشتاری خط قرمزهای اطلاعاتی را بشکند و همواره پرچمدار حفظ منافع نظام در میان دیگر رسانه بوده و هست.

وی تاکیدکرد: رسانه‌ها در این برهه از زمان می‌بایست بیش از پیش هوشیار باشند چرا که دشمنان به راحتی 97 درصد از اطلاعات خود را از طریق رصد رسانه‌های کشور هدف به دست آورده و تنها برای دستیابی به 3 درصد از اطلاعات پنهان مانده هزینه‌های هنگفتی را صرف می‌کند.

فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تقدیر از خبرگزاری تسنیم به سبب تلاش در جهت حفظ اخبار و اطلاعات دارای طبقه‌بندی نداجا چه در سطح اقتصادی و چه نظامی ابراز داشت: لازمه ناکامی دشمنان در زمینه کسب اطلاعات از طریق رسانه‌ها هوشیاری و متعهد بودن خبرنگاران و رسانه‌هاست.

امیر دریادار دوم آزاد تصریح‌کرد: نگاه امروز ما به سربازان جبهه فرهنگی است و من معتقدم که نوک پیکان مبارزه با دشمن که با تمام توان و هجمه به صحنه آمده، نوک قلم‌ها و آنتن‌های امواج رادیویی و تلویزیون و همچنین فضای مجازی است.

وی با اشاره به اینکه امروز فضای جنگ تغییر کرده و صاحبان رسانه‌ها فرماند‌هان اصلی جنگ هستند بیان‌داشت: نیروی دریایی ارتش به عنوان نیروی پشتیبان این جنگ است، اصحاب رسانه و نیروهای دفاعی کشور نباید غفلت کنند، زیرا در صورت غفلت، با صدای چکمه‌های دشمن بیدار می‌شویم.

فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بخش پایانی سخنان خود گفت: قصد دشمن‌سازی نداریم اما دشمن به اندازه کافی وجود دارد و نمی‌توان آن را انکار کرد.

گفتنی است در پایان این دیدار با اهدای لوح سپاس از سردبیر و خبرنگاران دفتر نمایندگی تسنیم در استان هرمزگان قدردانی شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X