ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اجرای پنج طرح در همدان به همت بنیاد برکت

محمد رضا مرادی روز سه شنبه در کمیته برنامه ریزی شهرستان همدان افزود: سال گذشته 45 طرح در این شهرستان در دست اجرا قرار داشت که میانگین پیشرفت این طرح ها تاکنون 65 درصد بوده است.
وی ادامه داد: هشت طرح تخریب و بازسازی نیز سال گذشته در همدان انجام شده است که تاکنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
وی با بیان اینکه سال گذشته 11 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانداردسازی سیستم گرمایشی استان برای 226 کلاس هزینه شده است عنوان کرد: هم اکنون پنج طرح نیمه کاره در استان وجود دارد.
مرادی با اشاره به نیاز آموزش و پرورش ناحیه دو به ساختمان اداری بیان کرد: ساخت ساختمان این ناحیه از سال 86 آغاز شده است و تاکنون نیز 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تکمیل آن نیازمند 15 میلیارد ریال است در حالیکه سال گذشته 800 میلیون ریال برای این ساختمان هزینه شده که با این روند به راحتی قابل اتمام نیست.
وی تصریح کرد: ساخت دبیرستان 12 کلاسه مسکن مهر شهرک مدنی ازدیگر نیازهای اساسی این شهرستان است که نیاز مبرم ساکنان این مساکن به شمار می رود.

** 67 کیلومتر از راه های همدان نیازمند روکش و آسفالت است
سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان همدان نیز در این کمیته گفت: در کشور ما نگاه به راه ها نگه داری محور نیست بلکه بیشتر به توسعه راه ها توجه می شود به گونه ای که هم اکنون 67 کیلومتر از راه های همدان نیازمند روکش و آسفالت است.
رسول ابراهیم خانی افزود: هزینه روکش هر کیلومتر دو میلیارد ریال است که در کوتاه مدت قابل تامین نیست.
وی با بیان اینکه در راه های روستایی و فرعی مشکلات زیادی داریم ادامه داد: برای نگه داری راه ها 120 میلیارد ریال نیاز داریم در حالی که اعتبار این سازمان سال گذشته 9 میلیارد و 500 میلیون ریال بود.
وی ادامه داد: هم اکنون 34 پروژه در حال اجرا در شهرستان وجود دارد و در مسکن مهر که انتقادات زیادی به آن وارد است در دو سه سال اخیر با چالش مواجه بودیم.
7530/6993

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده