ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مدیران ورزشی با برنامه ریزی خود چشم انداز توسعه ورزش استان را فراهم کنند

به گزارش ایرنا، فریدون همتی عصر سه شنبه در جلسه شورای عالی ورزش استان تاکید کرد: نشست های این شورا باید دارای ساختار منظم باشد و اعضای آن نیز با ارایه برنامه ها و طرح های پیشنهادی، از کلی گویی و اتلاف وقت خودداری کنند.
وی با اشاره به برگزاری کارگروه ورزش استان به صورت هفتگی، اضافه کرد: این شورا باید در شهرستان ها نیز فعال بوده و ریاست آن نیز به فرمانداران آن سپرده شود.
همتی ادامه داد: اطلاعات مربوط به تجهیزات و امکانات ورزشی موجود باید در مرکز ورزشی استان به روز باشد تا برای دسترسی بیشتر مردم به آن بتوان بهتر برنامه ریزی کرد.
استاندار قزوین با تاکید بر اجرای برنامه های ورزشی به صورت هفتگی، خواستار توسعه ورزش محلات در سطح استان شد.
همتی در ادامه به ورزش بانوان اشاره و خاطرنشان کرد: گسترش ورزش در بین بانوان جامعه همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و برای توسعه آن باید به طور جدی اقدام کرد.
استاندار قزوین با اشاره به ممنوع بودن استعمال قلیان و افزایش محبوبیت آن در بین جوانان، افزود: نباید به دلیل ناتوانی در حل مساله صورت مساله را پاک کرد بلکه باید با اطلاع رسانی و مشارکت مردم به سراغ حل اساسی آن موضوع رفت.
وی ادامه داد: مدیران و مسئولان ذیربط باید عالمانه و هوشمندانه با چنین هنجارشکنی هایی مقابله کرده و با برانگیختن حس مشترک مسئولیت در میان مردم، این پدیده را به کنترل خود درآورند.
وی یادآور شد: مدیران ورزشی هم از شهرداری ها در تامین امکانات و تجهیزات ورزشی در محله های استفاده کرده تا از اتلاف وقت جوانان جلوگیری نمایند.
همتی اضافه کرد: برخی از رشته های ورزشی مانند والیبال در بین شهروندان از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده که مدیران ورزشی ما در راستای گسترش چنین رشته های برنامه ریزی لازم را به عمل آورند.
وی در پایان با اشاره به اینکه مدیران ورزشی در سال جاری باید با هدف گذاری وارد عرصه جدی ورزش شده تا جایگاه استان را در ردیف پنج استان برتر کشور قرار دهند، افزود: در این رابطه نباید از ورزش روستاها نیز غفلت و کوتاهی صورت پذیرد.
6101/8054

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده