ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جشن روز جوان در اردبیل برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، مجتمع فدک اردبیل بعدازظهر روز سه‌شنبه شاهد برنامه متفاوتی بود. بر خلاف سایر برنامه‌ها، جشنواره‌ها و همایش‌ها که صندلی‌های ردیف نخست این سالن همیشه با حضور مدیران پر می‌شد، در جشن جوان به غیر از مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاون گردشگری میراث فرهنگی استان مدیر دیگری روز جوان را با جوانان جشن نگرفت.

هر چند استاندار اردبیل قرار بود در این جشن به عنوان مهمان برنامه جلسه پرسش و پاسخی داشته باشد، به مدت چند دقیقه در مراسم حضور یافت و جلسه را ترک گفت.

مطابق اعلام مجریان برنامه استاندار اردبیل به دلیل حضور در جلسه ضروری دیگری جلسه را ترک کرد و در نتیجه تنها سخنران این مراسم مشاور استاندار در امور جوانان آرش بیگ پور بود.

وی با اشاره به اینکه در نحوه برگزاری این جشن بر خلاف سال گذشته ناهماهنگی‌هایی پیش آمده است، تصریح کرد: قرار بود جشن به مانند سال گذشته توسط انجمن علمی و کانون فرهنگی دانشگاه محقق برگزار شود که به دلیل ناهماهنگی‌ها استانداری اردبیل متولی برگزاری شد.

مشاور استاندار اردبیل در امور جوانان در عین حال شلوغی قابل توجه سالن را به دلیل چاپ و توزیع دو بار بلیت شرکت در جشن عنوان کرد و افزود: متأسفانه نتیجه این ناهماهنگی نیز موجب شد دو برابر ظرفیت سالن مهمان داشته باشیم.

وی با قول برگزاری جشن در سال آینده در سالن رضازاده، اعتماد به جوانان را به دلیل اینکه کشور مدیون آن ها است ضروری دانست و تأکید کرد: هموار استقلال و اقتدار کشور با میدان‌داری جوانان حاصل شده است.

اما در وضعیتی که بانیان برنامه دلیل شلوغی بیش از حد و آشفتگی فضای سالن را به ناهماهنگی و نه بی‌برنامگی ارتباط می‌دادند به غیر از صندلی‌های اصلی متولیان برگزاری برنامه به صورت مرتب صندلی‌هایی در بین صندلی‌های ثابت برای نشستن مهمانان جا می‌دادند.

بااین‌وجود کثرت مهمانان جوان حاضر در سالن فدک موجب شد تعداد کثیری از مهمانان روی زمین بنشینند تا دقایقی از برنامه‌های شاد و اجرای متفاوت در این جشن بهره‌مند شوند.

در عین حال شورونشاط مهمانان جوان حاضر در سالن با طرح مشکلات جوانان نیز همراه شد به طوریکه در قالب یک مسابقه دانشجویان غیربومی استان اردبیل کمبود امکاناتی از جمله امکانات ورزشی و مطالعاتی، بها ندادن به جوانان، برخورد گشت‌های ارشاد، نبود زمینه شغلی مناسب و مشکلات ازدواج را مطرح کردند.

مشکلاتی که البته در غفلت مدیرانی که قرار بود آن ها را شنیده و پاسخ دهند، مطرح شد و با خنده و شادی جوانانی که در دل نگران آینده شغلی و ازدواج خود هستند گره خورد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده