ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وزیر ورزش و جوانان :بانوان ایرانی باید در عرصه بوکس جهان حضور داشته باشند

وزیر ورزش و جوانان :بانوان ایرانی باید در عرصه بوکس جهان حضور داشته باشندبه گزارش خبرنگار رزمی و کشتی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ رئیس فدراسیون جهانی بوکس که به دعوت فدراسیون بوکس ایران وارد کشورمان شده است جلسه ای که با محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان داشت . 
در این جلسه گودرزی گفت :  وی به دعوت از فدارسیون بوکس ایران و برای بازدید و بررسی اوضاع بوکس ایران از نزدیک به کشورمان آمده و برای بهبود وضعیت بوکس ایران تلاش می کند . 
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد :  حضور وی هم برای پیشرفت رشته بوکس ارزشمنداست  و هم در جهت کسب کرسی ها یا در واقع صندلی هایی که در کنفدراسیون و فدراسیون جهانی نیاز داریم مفید خواهد بود . 
گودرزی تصریح کرد : وی صاحب نفوذ است و امیدوارم که سفر وی به ایران موجب ارتقاء رشته بوکس شود و با صحبتی که با وی داشته ایم  قرار شده است ویژگیهای فرهنگی و فکری و دینی ما را در سطح بوکس بانوان لحاظ کنند و امیدوار هستیم که این مسئله هم محقق شود تا بانوان کشورمان در سطح آسیا و نیز در جهان  در این رشته پرمدال و ارزشمند و المپیکی نقش آفرینی کنند . 
وزیر ورزش خاطرنشان کرد : به هرحال سفر وی می تواند برای بوکس ما ارزشمند ودر راستای ارتقای بوکس  باشد .  

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده