وزیر ورزش و جوانان :بانوان ایرانی باید در عرصه بوکس جهان حضور داشته باشند

وزیر ورزش و جوانان :بانوان ایرانی باید در عرصه بوکس جهان حضور داشته باشندبه گزارش خبرنگار رزمی و کشتی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ رئیس فدراسیون جهانی بوکس که به دعوت فدراسیون بوکس ایران وارد کشورمان شده است جلسه ای که با محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان داشت . 
در این جلسه گودرزی گفت :  وی به دعوت از فدارسیون بوکس ایران و برای بازدید و بررسی اوضاع بوکس ایران از نزدیک به کشورمان آمده و برای بهبود وضعیت بوکس ایران تلاش می کند . 
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد :  حضور وی هم برای پیشرفت رشته بوکس ارزشمنداست  و هم در جهت کسب کرسی ها یا در واقع صندلی هایی که در کنفدراسیون و فدراسیون جهانی نیاز داریم مفید خواهد بود . 
گودرزی تصریح کرد : وی صاحب نفوذ است و امیدوارم که سفر وی به ایران موجب ارتقاء رشته بوکس شود و با صحبتی که با وی داشته ایم  قرار شده است ویژگیهای فرهنگی و فکری و دینی ما را در سطح بوکس بانوان لحاظ کنند و امیدوار هستیم که این مسئله هم محقق شود تا بانوان کشورمان در سطح آسیا و نیز در جهان  در این رشته پرمدال و ارزشمند و المپیکی نقش آفرینی کنند . 
وزیر ورزش خاطرنشان کرد : به هرحال سفر وی می تواند برای بوکس ما ارزشمند ودر راستای ارتقای بوکس  باشد .  

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر ورزش و جوانان :بانوان ایرانی باید در عرصه بوکس جهان حضور داشته باشند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X