ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه معارفه شد

به گزارش خبرنگار مهر، امروز سه شنبه طی مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، آیین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه، برگزار و بیژن کردستانی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی استان معرفی و منصوب شد.

در این مراسم شاپور قنبری مدیرعامل سابق شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه اظهار داشت: تا سال ۹۲ تعداد ۱۹ شهرک و ناحیه صنعتی در استان وجود داشت و در مدت ۲ سال گذشته ۲ شهرک صنعتی دیگر در استان ایجاد شد.

قنبری با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده طی ۲ سال گذشته در استان کرمانشاه گفت: در این مدت اراضی تحت اختیار شرکت شهرک‌های صنعتی استان از ۱۵۶ هکتار به مجموع ۲۱۶۲ هکتار افزایش یافت.

وی افزایش ۱۵ درصدی تصفیه پساب‌های واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی استان را از دیگر اقدامات انجام شده عنوان کرد و افزود: هم اکنون پساب ۹۴ درصد واحدهای صنعتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تصفیه می‌شود.

قنبری بیان کرد: ۲ خوشه صنعتی جدید نیز طی سال گذشته در استان کرمانشاه شناسایی شده و در حال حاضر شناسایی ۱۰ خوشه صنعتی در استان صورت گرفته است.

همچنین بیژن کردستانی مدیر عامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه در این مراسم حمایت از سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی استان را از برنامه‌های خود عنوان کرد و گفت: رونق سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی استان در کاهش مشکل بیکاری موثر است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X