ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سمینار «مطالعات رسانه» با حضور اساتید ارتباطات برگزار می‌شود

سمینار علمی «مطالعات رسانه» با حضور شش تن از اساتید حوزه رسانه و ارتباطات، همراه با جلسات پرسش و پاسخ برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار بخش رسانه ایسنا، مجید رضاییان، مهدی منتظر قائم، سید محمد دادگران، هادی خانیکی، وحید عقیلی و تژا میر‌فخرایی از اساتید ارتباطاتی هستند که در این سمینار سخنرانی می‌کنند.

در سمینار علمی «مطالعات رسانه» که در دو روز برگزار می‌شود، امروز 28 اردیبهشت ماه، مجید رضاییان پیرامون موضوع روابط متقابل مطالعات رسانه و ژانرهای مطرح در روزنامه‌نگاری، مهدی منتظر قائم درباره نظریه‌های مختلف مخاطب در شکل‌گیری مطالعات رسانه و همچنین سید محمد داد گران درباره پیدایش مطالعات رسانه با اتکا به نظریات مکتب انتقادی به بیان سخنانی پرداختند.

همچنین چهارشنبه (29 اردیبهشت ماه) هادی خانیکی درباره مطالعات رسانه و توسعه، وحید عقیلی درباره مطالعات رسانه و نقد جبرگرایی تکنولوژی و تژا میرفخرایی درباره رویکرد مطالعات رسانه به گفتمان‌سازی سخنرانی می‌کنند.

سمینار علمی «مطالعات رسانه» در دو روز سه‌شنبه و چهارشنبه (28 و 29 اردیبهشت ماه) در دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-هنری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-هنری منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده