آغاز ثبت اطلاعات مداحان و شاعران چهارمحال وبختیاری در سامانه طوبی

به گزارش ایرنا، کارشناس اداره کل تشکل های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی روز سه شنبه در کارگاه آموزشی سامانه طوبی در شهرکرد گفت: بر اساس بند 16 ماده 6 اساسنامه سازمان تبلیغات اسلامی، این اداره کل برای ساماندهی تشکل های دینی و مداحان و شعرای آیینی اقدام به طراحی بانک اطلاعات این تشکل ها کرده است.
کورس کلانتری افزود: ایده بهره گیری از بانک های اطلاعاتی از سال 1377 در معاونت سازماندهی و ارتباطات آن زمان پردازش شد و تا سال 1379 در به کارگیری شد.
وی گفت: این طرح به دلیل آماده نبودن زیرساخت ها و توقف طرح های قبلی، متوقف شد تا اینکه در سال 1392 ایجاد بانک اطلاعاتی جدید آغاز شد که هم اکنون مراحل پایانی را طی می‌کند.
کلانتری، امکان صدور کد شناسایی 9 رقمی به صورت اتوماتیک و هوشمند، دسترسی آسان به اطلاعات جمع آوری شده، امکان گزارش گیری متنی و گرافیکی از فعالیت های انجام شده به تفکیک موضوعات با بازه های زمانی و صدور مجوز یا کارت شناسایی را از قابلیت های این سامانه برشمرد.
وی یاد آور شد: انجمن های اسلامی، کانون های فرهنگی تبلیغی، هیات های مذهبی و مداحان و شعرای آیینی با ورود به این سامانه به نشانی tooba.tdm-ido.ir می توانند اطلاعات خود را ثبت ‌کنند.
کلانتری ادامه داد: در مرحله اول مداحان و شاعران آیینی اطلاعات خود را وارد سامانه می کنند و در مراحل بعدی بستر برای ورود اطلاعات هیات های مذهبی آماده می شود.
به گزارش ایرنا، نشست آموزشی سامانه طوبی با حضور روسای کانون مداحان، شورای هیات های مذهبی و کارشناسان تشکل های دینی در اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری برگزار شد.
7363/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آغاز ثبت اطلاعات مداحان و شاعران چهارمحال وبختیاری در سامانه طوبی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X