ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

باور داریم البرز پایتخت ورزش‌های رزمی ایران است

به گزارش خبرنگار مهر غلامرضا شعبانی بهار عصر امروز سه شنبه در مجمع سالیانه فدراسیون کونگ فو در مجموعه فرهنگی ورزشی  میلاد کرج اظهار کرد: در ارزیابی های ملی و در نشست هایی که با فدراسیون های رزمی داریم این موضوع که البرز نقش اثرگذار و مهمی در مدال آوری های رزمی دارد را بارها می شنویم.

وی افزود: انتظار وزارت ورزش و جوانان از استان البرز و مدیریت آن تقویت و تعمیم این اثرگذاری به رشته های ورزشی بیشتری است و اینکه در دوبخش همگانی و قهرمانی شاهد نقش آفرینی بهتری از البرز باشیم.

شعبانی بهار رشته های رزمی را پس از فوتبال پرمخاطب ترین ورزش کشور عنوان کرد و گفت: در این میان کونگ فو توانسته هم از بعد کیفی و هم کمی رشد خوبی داشته باشد و این ورزش دراولویت  برنامه های وزارت ورزش و جوانان قراردارد.

وی فدراسیون کونگ فو را بی حاشیه و فعال توصیف کرد و گفت: جمع زیادی از نسل جوان در رشته های زیر مجموعه این فدراسیون مشغول هستند و وزارت ورزش نیز تلاش می کند در اجرایی شدن برنامه های آن حمایت های لازم را داشته باشد.

معاون وزیر ورزش و جوانان ایجاد فدراسیون آسیایی کونگ فو توسط کشورمان در سال گذشته را یک اتفاق و دستاورد ارزشمند برشمرد و گفت: امیدوارم این اتفاق در نهایت منجر به تقویت کشورمان درعرصه بین المللی شود.

وی در پایان به برگزاری مجمع سالیانه کونگ فو اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در فضایی مناسب فعالیت ها و بیلان این فدراسیون در حضور اعضای مجمع و استان ها بررسی شد و تبادل نظرهای خوبی برای آینده این ورزش صورت گرفت.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده