ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نشست هم اندیشی فعالان اجتماعی با رئیس آبفای گناوه برگزار شد

به گزارش ایرنا ، دراین نشست شرکت کنندگان درخصوص نحوه اجرای طرح فاضلاب گناوه ونحوه واولویت بندی مناطق شهری وهمچنین میزان حق واگذاری انشعاب وسرازیر شدن فاضلاب به دریا از رئیس ابفای گناوه سئوال کردند.
همچنین علت عدم شفاف سازی در مورد هزینه های طرح فاضلاب گناوه به عنوان یک پروژه ملی زمان وهزینه بر ،سئوال شد.
درادامه رییس اداره آبفای گناوه ضمن ابراز رضایت از ذغدغه فعالان اجتماعی از آنها بعنوان افرادی دلسوز وقشری آگاه نام برد.
غلامرضا مختاری عمده مشکل پیش روی عدم موفقیت طرح فاضلاب را بی توجهی مردم نسبت به نصب انشعاب منازل خود به شبکه عنوان کرد.
مختاری یکی دیگر از موانع موجود برسر راه اجرای کامل پروژه فاضلاب گناوه درمناطقی را که لوله گذاری شده نبودن زمین برای احداث تصفیه خانه عنوان کرد وگفت:درحال حاضر کوی بسیجیان وکوی شهید مطهری به دلیل نداشتن تصفیه خانه شبکه فاضلاب خارج از مدار هستند ومردم نمی توانند انشعاب نصب کنند.
مدیر ابفای گناوه یادآور شد: کمبود اعتبارات برای تکمیل طرح ها نیمه تمام فاضلاب دربرخی از مناطق شهر گناوه ما را شرمنده مردم کرده است.
مدیر آبفای گناوه از فعالان اجتماعی درخواست کردکه بااین اداره در زمینه تشویق شهروندان برای نصب انشعاب فاضلاب خانگی ، همکاری کنند.
همچنین دراین نشست هم اندیشی دوساعته ،فعالان اجتماعی پیشنهاد دادن که اداره آبفا برای آن دسته از خانواده هایی که شبکه فاضلاب درب خانه آنها اجرا شده اخطاریه نصب انشعاب صادر کند.
عملیات اجرایی شبکه فاضلاب شهری بندری گناوه درشمال استان بوشهر از چندین سال پیش شروع شده اما به دلیل کمبود اعتبارات وبالابودن سطح آبهای زیر زمینی هنوز این طرح بطو کامل اجرا نشده است.
3035/1656

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X