ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مارک اجباری بر لباس مردم موصل

مردم شهر موصل مرکز استان نینوا در شمال عراق مجبور شده اند که فقط لباس هایی بخرند و بپوشند که دارای علامت پرچم سیاه داعش باشد. العالم: به نقل از سومریه نیوز گروه تروریستی داعش علامت پرچم خاص خود را روی لباس ها چاپ کرده و این لباس ها را در فروشگاه ها توزیع کرده است،تا مردم  فقط این لباس ها را بخرند و بپوشند .
تشکیلات موسوم به دادگاه شرع داعش به نیروهای این گروه تروریستی و تکفیری دستور داده است که فروشندگانی را که از عرضه لباس های داعشی امتناع می کنند، بازداشت و مغازه های آنها را تعطیل کنند و به کسانی که این لباس ها را نمی پوشند ، 60 ضربه شلاق بزنند.

داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی است و تفکرات آن برخاسته از وهابیت است و کارشناسان تأکید دارند این گروه تروریستی با اقدامات خود به دنبال تخریب چهره اسلام در دنیا است؛ "ابوبکر بغدادی" سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکایی ها بود. با ایجاد این گروه شمار قابل توجهی از افراطی‌ها از کشورهای مختلف حتی آمریکا و کشورهای اروپایی، در سایه سکوت مقامات آن کشورها و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غربی و همپیمانان آنها در منطقه به راحتی توانستند به این گروه تروریستی ملحق شوند. اما اکنون بازگشت این تروریستها به یکی از بزرگترین مشکلات کشورهای غربی تبدیل شده است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده