ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شناسایی گسترده بانوان فعال قرآنی

مینو اصلانی روز سه شنبه درحاشیه سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم به خبرنگارایرنا گفت: برگزاری این گونه از رقابت های قرآنی تاثیر عمیق فرهنگی دارد.
وی درمورد معرفی بانوان فعال قرآنی افزود: معرفی بانوان فعال قرآنی در داخل و خارج از کشور سبب ایجاد انگیزه زیادی بین جوانان و دختران می شود.
رییس سازمان بسیج جامعه زنان افزود: دربین برگزیدگان هفتمین دوره این همایش افرادی در زمینه های هنرهای قرآنی، رسانه های قرآنی به چشم می خوردند.
اصلانی تنوع انتخاب این افراد را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: این تنوع انتخاب سبب علاقه دختران و جوانان برای حضور در رقابت های قرآنی می شود.
رییس سازمان بسیج جامعه زنان اظهارکرد: لازم است که این بانوان روح قرآنی که در زندگی شان حاکم شده و اثراتی که بر خود و خانواده شان به همراه داشته را برای دیگران بیان کنند و از آن برنامه های مستندی تهیه شود.
اصلانی با تاکید براینکه دبیرخانه این همایش باید ازهمین امروز فعالیت های خود را برای شناسایی نفرات برترهشتمین دوره همایش تجلیل ازبانوان فعال قرآنی آغازکند، افزود: مطمئنا در این زمینه می توان افراد بیشترین را شناسایی کنیم.
این فعال قرآنی گفت: امروزه بسیاری از بانوان در قالب مجامع و یا موسسات قرآنی در کشور مشغول به فعالیت هستند که می توان با مقایسه فعالیت های این افراد نفرات برتر کشوری را برای تجلیل در این همایش شناسایی کرد.
اصلانی بر لزوم ابتکارعمل بیشتر برای شناسایی گسترده تر بانوان فعال قرآنی تاکید کرد.
هفتمین دوره تجلیل از بانوان فعال قرآنی در حاشیه سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم برگزار شد.
سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در دو بخش حفظ کل و قرائت از روز 22 اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و امروز (28 اردیبهشت ماه) به پایان میرسد.
اجتمام**3377**3061**1724

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده