ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حاشیه‌سازی و تحمیل هزینه بر نظام

عشرت شایق حاشیه‌سازی بی‌مورد و تحمیل هزینه بر نظام اسلامی بابت رفتارهای نسنجیده و همچنین تست حساسیت جامعه نسبت به این‌گونه اقدامات هنجارشکن از دیگر اهداف متصور برای دیدار فائزه هاشمی با بهائیان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم متن یادداشت عشرت شایق نویسنده و پژوهشگر حوزه دین و سیاست  به عنوان "حاشیه‌سازی و تحمیل هزینه بر نظام" به شرح ذیل است:

با افشا شدن دیدار فائزه هاشمی با سران فرقه ضاله بهائیت، موجی از ابراز انزجار از رفتارهای نسنجیده و اقدامات هنجار شکنانه وی در جامعه مطرح گردیده است.
این اقدام بی سابقه در حالی صورت گرفته که آسیب های امنیتی و سیاسی ناشی از اقدامات فائزه هاشمی در فتنه سال 88 هنوز جبران نشده و پیامدهای آن همچنان مطرح می باشد.

دیدار فائزه هاشمی با سران فرقه ضاله ای که ساخته و پرداخته دولت‌های استعمارگر بویژه روباه پیر، انگلستان بوده و از زمان تاسیس تاکنون به عنوان ابزار دست دشمنان علیه مقدسات دینی و وحدت مسلمانان بکارگیری شده به هیچ عنوان قابل توجیه نیست.

این دیدار به نوعی تقویت فرقه ضاله بوده و از کسی که داعیه مسلمانی دارد بخصوص افرادی که منسوب به خانواده روحانی بوده و خود نیز سال‌ها در مناصب مختلف سطوح بالای نظام اسلامی حضور داشته، بعید است ضمن اینکه به عنوان یک اقدام ضد امنیتی و جرم باید مورد تعقیب دستگاه قضایی قرار گیرد.

دیدار فائزه هاشمی با برخی از سران فرقه ضاله بهائیت یک دیدار برنامه‌ریزی شده بوده و هدف از آن هنجارشکنی و عادی جلوه دادن اینگونه معاشرت هاست که این امر در مغایرت آشکار با احکام و آموزه‌های دینی است.

چنین دیدارهایی جز خسران و آسیب، چیز دیگری بدنبال ندارد و از بزرگان دینی و سیاسی خصوصا مقامات مسئول که موظف به پاسداری از احکام و مبانی دینی و امنیت کشور هستند، انتظار می‌رود برخورد قاطع و مناسب با این موضوع داشته باشند و البته جا دارد قدردان موضع‌گیری صریح و قاطع مراجع عظام تقلید خصوصا حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در این مورد باشیم.

حاشیه‌سازی بی‌مورد و تحمیل هزینه بر نظام اسلامی بابت رفتارهای نسنجیده و همچنین تست حساسیت جامعه نسبت به اینگونه اقدامات هنجارشکن، از دیگر اهداف متصور برای این دیدار است که دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور باید این موضوع را ریشه‌یابی نموده و نتیجه را به افکار عمومی منعکس نمایند.

نکته حائز اهمیت این است که فائزه هاشمی نه‌تنها از عمل مجرمانه و اشتباه خود اعلام برائت نکرده بلکه درصدد توجیه این عمل نیز برآمده است که قطعا باعث افزایش مسئولیت وی در قبال نتایج عمل مجرمانه او خواهد بود ضمن اینکه سخن وی مبنی بر اینکه دیدارش با سران فرقه ضاله و محکوم سیاسی، صرفا یک دیدار دوستانه بوده به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

هیچ دیدار دوستانه ای نمی تواند تا این حد انعکاس رسانه‌ای داشته و مورد حمایت بیگانگان قرار گیرد.

انتهای پیام/

 

[ منبع این خبر سایت تنسیم-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده