ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افزایش تعرفه‌های بهره‌برداری از اماکن ورزشی در سال ۹۵

به گزارش خبرنگار مهر، لایحه تغییر نرخ تعرفه بهره‌برداری از اماکن ورزشی متعلق به شهرداری تهران در دویست و شصتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در شرایطی در دستور کار جلسه شورا قرار گرفت که این تعرفه ها از سال ۸۹ تا ۹۴ تغییری نداشته و تنها در سال گذشته افزایش ۲۴ درصدی را داشته اند.

بر اساس این گزارش لایحه مذکور برای تغییر در تعرفه ها در سال جاری مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت جمع بندی دو کمیسیون بودجه و فرهنگی شورا با افزایش ۱۵ درصدی تعرفه ها به رای گذاشته و به تصویب رسید. این در حالی بود که شهرداری تهران افزایش ۳۰ درصدی را به شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد کرده بود.

نایب رییس شورا که به جای مهدی چمران ریاست ادامه جلسه را برعهده داشت در این خصوص اظهار داشت: این افزایش تعرفه از ابتدای خرداد ماه سال جاری اعمال خواهد شد. این در شرایطی است که در یک دهه گذشته تنها یک بار شاهد افزایش تعرفه اماکن ورزشی بوده‌ایم. حتی با اعمال این افزایش ۱۵ درصدی نیز همچنان تعرفه اماکن ورزشی شهرداری تهران نسبت به بخش خصوصی و دولتی از میزان کمتری برخوردار است.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از دویست و شصتمین جلسه علنی شورا، بررسی نامگذاری و تغییر نام معابر را مورد بررسی قرار دادند که در نهایت سه مورد نامگذاری جدید و سه مورد تغییر نام به تصویب اکثریت اعضا رسید.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X