ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فراخوان پیشنهاد طرح پژوهشی میز همکاری‏های ایران و برزیل منتشر شد

به گزارش روز سه شنبه گروه علمی ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هدف از اعلام این فراخوان ایجاد یک همکاری مشترک بین تیم‌های ایرانی و برزیلی در زمینه‌های مورد علاقه FAPESP و CSTC در مرزهای دانش و تکنولوژی و همچنین تبادل و توسعه خدمات و ابزارهای شناختی بین دو کشور است.
علاقمندان به مشارکت در این فراخوان لازم است پیشنهاد طرح پژوهشی را مطالعه کنند و مطمئن شوند که واجد شرایط مشارکت در این فراخوان هستند.
همچنین، پیشنهاد طرح پژوهشی باید به صورت یک طرح مشترک بین پژوهشگران ایرانی (عضو هیات علمی دانشگاه‌ها یا مدیر یک شرکت دانش بنیان داخلی) و پژوهشگران بنیاد تحقیقاتی سائوپائولوی برزیل در قالب چارچوب‌های معرفی شده در فراخوان ارائه شود.
پیشنهاد طرح پژوهشی مشترک باید ابتدا توسط طرفین ایرانی و برزیلی تنظیم شود و مورد توافق قرار گیرد، سپس طرف ایرانی فرم‌های مربوط به پیشنهاد طرح پژوهشی را در سایت ستاد و طرف برزیلی فرم‌های مشابه را در سایت بنیاد تحقیقاتی سائوپائولو بارگذاری کنند.
روند داوری پیشنهاد طرح پژوهشی در این فراخوان به طور مستقل در این دو مرکز انجام خواهد شد و پذیرش نهایی منوط به پذیرش طرح از سوی هر دو طرف است؛ پذیرش طرح از 13 اردیبهشت ماه سال گذشته آغاز شده است و 25 تیرماه سال جاری خاتمه خواهد یافت.
در نهایت حداکثر سه طرح مورد حمایت مالی قرار خواهد گرفت که اولویت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی حمایت از تیم هایی است که سابقه همکاری پژوهشی با ستاد را داشته یا در مجموعه گروه های پیشروی ستاد قرار دارند.
علمی (1)** 9340**1834

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده