ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روسیاهی برجام برای ذغال ها مانده است! یک فعال اصولگرا: باید از اقدام هاشمی در برابر فائزه حمایت کردابطحی: عارف قطعا رئیس محلس اس

فعالان اصلاح طلب و اصولگرا در کانال های تلگرام خود به تحلیل و بررسی مسائل روز می پردازند. برخی از این تحلیل ها در ادامه خواهد آمد. سرویس سیاسی فردا: سعدالله زارعی از نویسندگان کیهان در کانال تلگرام خود نوشت: جدای از اینکه بدرالدین توسط خمپاره تروریست های جبهه النصره به شهادت رسیده است ، باید پرسید به اعتبار مطالبی که حتی سرویس های غرب منتشر کرده اند ،آیا اساس هجوم تروریست ها به سوریه و عراق و حملات گاه بی گاه رژیم صهیونیستی به لبنان یا سوریه ، یک اقدام پیشینی است یا پس از آن است که جبهه مقاومت و خورشید آن یعنی سپاه قدس منطقه را تا حد زیادی از سیطره امریکا و عوامل نیابتی ان شامل رژیم هایی مثل سعودی و تکفیری های ارهابی خارج کرده اند ؟اگر گزینه دوم را قبول داشته باشیم که هر انسان بصیری - دوست باشد یا دشمن - ان را قبول دارد ، آن وقت نگهداری اجزاء مقاومت در سوریه، فلسطین، عراق، یمن، لبنان و ... خود پیروزی بزرگی است . یادمان باشد که برای غلبه بر جبهه مقاومت ، روزانه ده ها نیروی تازه نفس اموزش دیده و ده ها تن سلاح پیشرفته و میلیون ها دلار از امریکا، سعودی، ترکیه، قطر و... به سوریه و... گسیل می شوند.
وقتی اوباما هم اعتراف به دموکرات نبود آمریکا می کندمهدی محمدی نیز در کانال تلگرام خود نوشت:  فکر می کنید این جملات مربوط به چه کسی باشد؟این جملات را بخوانید:" دلیل اینکه بسیاری از مسائل آمریکا حل نشده این است که بخش زیادی از جمعیت آمریکا، بویژه جوانان در انتخابات شرکت نمی کنند. در سال 2014، میزان مشارکت مردم در انتخابات در پایین ترین سطح از زمان جنگ جهانی دوم بود. کمتر از یک نفر از هر پنج نفر جوان آمریکایی به پای صندوق های رأی رفتند و آن چهار نفری که رأی ندادند به همان اندازه ای در تعیین سرنوشت کشور نقش داشتند که آن یک نفر نقش داشت، زیرا انتخابات دارای پیامدهای خاص خودش است و تعیین کننده کنگره و اولویت های سیاستی است."لابد تعجب خواهید کرد اگر بدانید این جملات متعلق است به باراک اوباما رییس جمهور امریکا در در جشن فارغ التحصیلی دانشگاه راتجرز نیوجرسی. این وضعیت کشوری است که می خواهد کل جهان را دموکراتیزه کند، از زبان عالی رتبه ترین مقام سیاسی آن. این به معنای آن است که امریکا اساسا خود یک کشور دموکراتیک نیست و حکومت در آن، تنها یک اقلیت از مردم را -آن هم پس از گذر از فیلتر نخبگان سیاسی- نمایندگی می کند. "امریکاگرایان" در ایران، خوب است یک بار این سوال را از خود بپرسند که آیا از اوباما هم امریکایی ترند؟
روسیاهی برجام برای ذغال ها مانده است!رسایی در کانال تلگرام خود نوشت: با سخنان این روزهای تیم مذاکره کننده تنها باید گفت که از آنچه این آقایان با امضای خود در زمین برجام کاشتند، چیزی جز این درو نمی شد. خدا را شکر که دلواپس بودیم اما در حق ملتمان با ارائه اطلاعات دروغ، خیانت نکردیم.
تخت روانچی چند روز قبل هم گفته بود: اجرای برجام موفقیت آمیز نبوده است/ آمریکا آن طور که باید به وظایف خود عمل نکرده/ از اجرای برجام رضایت نداریم.آقای تخت روانچی، شما رضایت ندارید اما طرف مقابل شما چه؟ 
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا چند روز پیش گفته بود: "با توافق صورت گرفته، از طریق ظریف کانال ارتباطی ای باز شده که جان کری از آن استفاده میکند"
یادتان هست هشدارهای رهبر معظم انقلاب را. یادتان هست که بارها فرمود به لبخند دشمن اعتماد نکنید. فرمود که من به نتیجه این مذاکرات خوش بين نیستم و روحاني گفت که در سیاست خارجی، خوش بینی و بدبینی معنی ندارد؟حالا رو سیاهی برای زغال ماند. 
باید از اقدام هاشمی در برابر فائزه حمایت کردمدیرمسئول روزنامه جوان نوشته است:  نحوه مواجهه هاشمی با قضیه ملاقات فایزه با بهاییان یک تحول جدید در مشی هاشمی است.هم اقدام را تقبیح کرد وهم بهاییت را استعماری ومردود دانست وهم درخواست جبران کرد.این مدل رفتار درون خانوادگی از هاشمی بی نظیر است به همین دلیل باید مورد اقبال نیرو های انقلاب قرار گیرد تا هاشمی باور کند مواضع اصولی وی مورد توجه انقلابیون هست واگر این مدل رفتاری را استمرار دهد به جایگاه قدیمی خود در نیروهای انقلاب نزدیک خواهد شد.هاشمی باید بداند نیروهای انقلاب به وی نگاه خطی ندارد بلکه واکنش انان متاثر از کنش ایشان  وخانواده است.نگاه جریان انقلابی نگاه اصولی است وچون قدرت را هدف نمی دانند نگاهشان سیاسی به معنی عرفی ان نیست.توقع از هاشمی این است که در باره پلشتی های مهدی ومحاورات، مواضع وگفته های اپوزوسیونی همسر و فرزندان همین گونه عمل کند.چرا که ثبت تاریخی ان در تاریخ انقلاب به صواب نزدیکتر است
عارف قطعا رئیس مجلس استابطحی از فعالان اصلاح طلب نیز درباره ریاست عارف بر مجلس نوشت: اقاي موسوي لاري گزارشي از تلاش جريان اميد براي سامان دادن به فراكسيون اميد به مديريت اقاي عارف داد . به نظر مي رسد رياست عارف بر مجلس آينده  در مراحل نهايي است.. بنا به اطلاعاتي كه دارم، اكثريت جدي نمايندگان با حمايت رهبراصلاحات و بزرگان كشور اجماع جدي پنهان در مورد رياست عارف بر مجلس آينده پيدا كرده اند.
انتقاد کارگردان مستند روحانی به فائزه هاشمی دهباشی درباره اقدام اخیر فائزه هاشمی نوشته است: اینجانب هم اگر در موقعیّتی مُشابه بود  به دیدارِ کسی که ماه‌ها با وی هم‌بند و هم‌سُفره بوده و نان‌ونمک با هم خورده‌اند می‌رفت  با رویی گشاده و از بابِ ادبِ آشنایی و اخلاقِ حسنهء اسلامی هم می‌رفت بعدش هم سرش را بالا گرفته و به این کارش افتخار می‌کرد امّا حتما خودش را در معرضِ تُهمت قرار نداده و زیرِ تابلویِ پیامبری دروغین که کمر به انحرافِ مذهبِ تشیع بسته بود ننشسته و عکسِ یادگاری نمی‌گرفت یا اگر از حواس‌پرتی متوجّه پُشتِ سرش نبود بعدا به سادگی توضیح داده و عُذرخواسته  و باری... جدل نمی‌کرد. محسن رضایی هم به اقدام فائزه واکنش نشان دادرضایی در کانال تلگرامی خود نوشته است: استعمار پير، انگليس ، سه فرقه و مذهب جعلي را در ميان مسلمانان ساخته است:  بهائیت را در ميان شيعيان، وهابيت را در ميان اهل سنت و صهيونيزم را در سرزمين فلسطين و منطقه خاورمیانه تا با اين اقدام تفرقه و شكاف را بين مسلمانان  و ناامني را در منطقه بوجود آورند.امروز هم این حمایت ها بیش از گذشته و علنی است . آمريكا نیز،  نزديکترين ارتباط را در منطقه با اسراييل و عربستان كه مركز وهابيت است، دارد و بي محابا از بهائیت هم دفاع مي كند. حمايت از اين مذاهب جعلي جنبه انساني و حقوق بشري ندارد و اگر كساني در ايران  با اين مذاهب جعلی ارتباط برقرار كنند جنبه سياسي دارد و معنای علامت دادن  به استعمار پير و آمريكا مي دهد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده