ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معرفی کتاب: داستان شگفت انگیز کوانتوم -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

آکاایران: بیگ بنگ: نظریه ی کوانتومی یکی از شگفت انگیزترین نظریه هایی است که تاکنون در عرصه ی علم مطرح شده است. این نظریه، طی تقریبا ۱۰۰ سالی که از تولد آن می گذرد، تحولات وسیعی در ابعاد گوناگون زندگی بشر ایجاد کرده است. به گونه ای که می توان این دوره را «عصر کوانتوم» نامید.

به گزارش آکاایران: ,100 رویداد شگفت انگیز که عصر کوانتوم را شکل دادند,داستان شگفت انگیز کوانتوم,شهاب شعری مقدم,[categoriy]

معرفی کتاب: داستان شگفت انگیز کوانتوم

معرفی کتاب: داستان شگفت انگیز کوانتوم -آکا100 رویداد شگفت انگیز که عصر کوانتوم را شکل دادند,داستان شگفت انگیز کوانتوم,شهاب شعری مقدم,عصر کوانتوم,کتاب داستان شگفت انگیز کوانتوم,کتاب شهاب شعری مقدم,کتاب علمی,کتاب فیزیکی,کتاب کیهان شناسی,معرفی کتاب

آکاایران: معرفی کتاب: داستان شگفت انگیز کوانتوم

نام کتاب: داستان شگفت انگیز کوانتوم
۱۰۰ رویداد شگفت انگیز که عصر کوانتوم را شکل دادند
نوشته: شهاب شعری مقدم
ناشر : علمی و فرهنگی
موضوع: کیهان شناسی، فیزیک
چاپ اول ۱۳۹۴
تعداد صفحه: ۲۱۳

ابعاد بالاتر کائنات و جهان های موازی، وحدت غایی تمامی نیروهای جهان، ارتباط درونی و آنی ذرات جهان با یکدیگر و … دیدگاه بشر را به هستی تغییر داد و دست آوردهایی چون لیزر، نیمه رساناها و میکروالکترونیک تا سیستم های پیشرفته ی تصویربرداری پزشکی، شناسایی ساختار مولکولی DNA انرژی هسته ای و نانوفناوری را در پی داشته است. شهاب شعری مقدم، نویسنده ی کتاب نوشته: در کتاب داستان شگفت انگیز کوانتوم طی ماجراهایی خواندنی و تاریخی با یکدیگر سفری می کنیم به دنیای شگفت انگیز کوانتوم و فیزیک جدید. با ماجرای کشف اتم و شگفتی های اعماق آن آشنا می شویم، حکایت رازآمیز پرتوهای کیهانی را با یکدیگر ورق می زنیم و از رازهای پرتو افشانی ستاره ها، ذرات شبح گون مانند نوترینو، مواد ابر رسانا، پاد ماده، حکایت تولد کیهان و ده ها پدیده ی عجیب و غریب پرده بر خواهیم داشت.

شما با ورق زدن این کتاب به تدریج با ماجراهای عجیب و جالبی که منجر به شکل گیری و تکامل فیزیک جدید و خصوصا نظریه ی کوانتومی شد و همین طور با دستاوردهای حاصل از این نظریه آشنا خواهید شد. ضمنا کتاب به گونه ای تنظیم شده است که می توانید هر زمان هر جای آن را که دوست داشته باشید باز کنید و از خواندن ماجرای مربوطه لذت ببرید و لزومی ندارد که آن را حتما از اول تا آخر به ترتیب بخوانید. در ضمن به این کتاب به عنوان یک دانشنامه ی فیزیک جدید هم می توان نگاه کرد، اما نه یک دانشنامه ی خشک و آکادمیک، بلکه دانشنامه ای که به زبان داستانی و جذاب تدوین شده است و موضوعات آن نیز به جای حروف الفبا به ترتیب تاریخ تنظیم شده اند تا در مجموع داستان شگفت انگیز کوانتوم را برای شما حکایت کند.

خرید پستی کتاب داستان شگفت انگیز کوانتوم

آکا ایرانآکا ایران

VN:F [1.9.22_1171]

[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده