فروش غیرقانونی طرح ترافیک با همکاری نیروی انتظامی متوقف شود

به گزارش خبرنگار مهر، اقبال شاکری به دستفروشی غیرقانونی آرم طرح ترافیک تذکر داد و گفت: تعدادی با حضور در حاشیه محدوده طرح ترافیک، اقدام به دست فروشی طرح ترافیک می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه معاونت حمل و نقل و ترافیک در موضوع فروش این طرح ها نقشی را ندارد اظهار داشت: باید با هماهنگی میان نیروی انتظامی و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با افرادی که به صورت غیرقانونی نسبت به فروش طرح ترافیک اقدام می‌کنند، برخورد شود.

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در ادامه افزود: اگر نسبت به واگذاری و یا فروش سهام مراکز مربوط به شهرداری تهران از جمله شهروند، شهر آفتاب و دیگر مراکز اقدامی قرار است صورت گیرد، باید با هماهنگی شورای شهر باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فروش غیرقانونی طرح ترافیک با همکاری نیروی انتظامی متوقف شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی خبر 24 دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

تبلیغات