ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

130مقاله به نخستین همایش ارزشیابی کیفی توصیفی در شهرکرد واصل شد

سودابه شیرانی روز سه شنبه در گفت وگوبا خبرنگار ایرنا افزود: این مقالات درسه سطح دانشجویی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا از سراسر کشور به دبیرخانه این همایش ارسال شده است.
وی گفت: نخستین همایش علمی پژوهشی ارزشیابی کیفی توصیفی 30 اردیبهشت ماه جاری در شهرکرد برگزار می شود.
به گفته شیرانی، این همایش با همکاری انجمن علمی پژوهشگری پردیس شهید باهنر شهرکرد و معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار می شود.
وی از ارائه 10 مقاله برتر در این همایش در قالب سخنرانی خبر داد وگفت: تعدادی از مقالات برتر نیز در قالب پوستر به نمایش گذاشته می شود.
شیرانی ارزشیابی کیفی توصیفی از نظریه تا عمل، ارزشیابی مستمر، ارزشیابی پویا و رشد دهنده، ارزشیابی کیفی توصیفی و نظریه های نوین یاددهی و یادگیری، الزامات اجرایی ارزشیابی کیفی توصیفی در ابعاد مختلف، ارزشیابی کیفی توصیفی و تنوع ابزارها را از محورهای مقالات این همایش برشمرد.
وی گفت: رویه ها و روش ها، ارزشیابی کیفی توصیفی، تجارب جهانی و مطالعات تطبیقی، چالش های عملی و اجرایی ارزشیابی کیفی توصیفی در کلاس درس و نقد ارزشیابی کیفی توصیفی از نظر اولیاء، معلمان، مدیران و مسؤولان ازدیگر محورهای این همایش است.
به گزارش ایرنا ارزشیابی توصیفی، شیوه ای از ارزشیابی تحصیلی – تربیتی است که اطلاعات معتبر و مستند برای شناخت دقیق و همه جانبه فراگیران در ابعاد مختلف یادگیری، با استفاده از روش و ابزارهای مناسب سنجش همانند آزمون ها (به ویژه آزمون های عملکردی)،‌ پوشه کار و مشاهدات حول فرایند یاددهی- یادگیری را فراهم می نماید.
7360/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده