مجوز تخصیص آب مرحله دوم طرح 550 هزار هکتاری اراضی خوزستان و ایلام صادر شد

به گزارش ایرنا از وزارت جهادکشاورزی، علی مراد اکبری افزود: این تصمیم در تاریخ 18 اردیبهشت ماه امسال در جلسه‌ای در وزارت نیرو و با حضور مسئولان وزارت نیرو و وزارت جهاد کشاورزی اتخاذ شد.
اکبری گفت: این اقدام بنا بر تاکیدات رییس جمهوری و با دستور مستقیم معاون اول رییس جمهوری و پیگیری‌های وزارت جهاد کشاورزی انجام گرفته است.
وی تصریح کرد: مقرر شده سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اعتبار مورد نیاز برای اجرای مرحله دوم طرح 550 هزار هکتاری اراضی خوزستان و ایلام را بررسی و محل تامین این اعتبار را اعلام کند .
معاون آب و خاک وزارت جهادکشاورزی ادامه داد: اعتبارات این طرح می‌تواند از محل اعتبارات عمومی یا صندوق توسعه ملی تامین شود.
وی گفت: وزارت جهاد کشاورزی مشکلی برای شروع مرحله دوم طرح 550 هزار هکتاری احیای اراضی خوزستان و ایلام ندارد. نیاز است وزارت نیرو کار خود را برای احداث شبکه‌های آبیاری و زهکشی اصلی شروع کند تا وزارت جهاد کشاورزی نیز همزمان به احداث و راه‌اندازی شبکه‌های فرعی آبیاری بپردازد.
اقتصام**9186 **1561

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجوز تخصیص آب مرحله دوم طرح 550 هزار هکتاری اراضی خوزستان و ایلام صادر شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X