ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ترامپ حمایت خود از اقدام نژادپرستانه دو آمریکایی را پس گرفت

خبرگزاری رویترز روز سه شنبه از سافوک، ایالت نیویورک، گزارش داد که دادگاهی در سافوک، 'اسکات و استیو لیدر' به ترتیب 38 و 30 ساله را به سبب کتک زدن شدید یک آمریکایی مکزیکی تبار به تریتیب به سه سال و 18 ماه زندان محکوم کرد.
این دو که پیش از جلسه دادگاه دوشنبه گناهکار شناخته شده بودند 'گیلرمو رودریگز ' را که در ایستگاه مترو به خواب رفته بود با استفاده ازمیله آهنی به شدت کتک زده و به روی وی ادرار کردند.
ترامپ که نظرات افراطی راستگرایانه دارد و در سال گذشته اعلام کرده بود اگر به ریاست جمهوری برسد بین مکزیک و آمریکا دیوار بلندی بنا خواهد کرد تا مکزیکی ها نتوانند به آمریکا بیایند اقدام این دو نژادپرست را 'نظرات پرشور مردم در ارتباط با مهاجرت ' توصیف کرده بود.
به گزارش رویترز وی بعدا این موضعگیری خود را عوض کرد و این حمله را 'وحشتناک' خواند.
رودریگز در بیانیه ای اعلام کرد که وی سالهای است در آمریکا زندگی می کند و شهروند آن کشور است و حتی اگر مدارک لازم برای مهاجرت را هم نمی داشت آن دو نمی باید او را کتک می زدند و تحقیر می کردند.
دو مجرم آمریکایی هنگام کتک زدن قربانی فریاد می زدند که 'دونالد ترامپ' حق دارد باید این مهاجران را اخراج کرد.
براساس این گزارش ترامپ در نظر دارد در صورت دستیابی به کرسی ریاست جمهوری 11 میلیون مهاجر غیرقانونی آمریکا را از آن کشور اخراج کند.
اروپام**1533**1517

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X