ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سخنگوی دولت از مدیران بیمه مرکزی دفاع کرد

سخنگوی دولت امروز در خصوص حقوق مدیران بیمه مرکزی توضیح داد. این که یک ماه معوقات آنها در فیش یک ماه حقوق پرداخت شد، مطلب نادرستی بود و سازمان مدیریت وبرنامه ریزی و وزارت اقتصادی و دارایی نیز قرار است وجه نظارتی خود را در این باره تقویت می کنند. 
به گزارش ریسک نیوز، نوبخت درباره فیش حقوقی بحث برانگیز مدیران بیمه ها گفت: فیش حقوقی ماه بعد و ماه قبل این مدیران را ببینید خواهید دید حقوق متعارف می گرفتند. این که یک ماه معوقات آنها در فیش یک ماه حقوق پرداخت شد، مطلب نادرستی بود و سازمان مدیریت وبرنامه ریزی و وزارت اقتصادی و دارایی نیز قرار است وجه نظارتی خود را در این باره تقویت می کنند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور درباره اختلاف فاحش بین حقوق دریافتی کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی در یک پست یا کار همگون گفت: همین نیز چهارچوب های قانونی دارد. قانون برای کسانی که استخدام رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی و حجمی جزئیات و چهارچوب مشخص کرده و پرداختها در این چهارچوب صورت می گیرد. برای تعادل و توازن پرداختها و به حداقل رساندن اختلاف حقوق، سازمان مدیریت و برنامه ریزی دو اقدام را انجام می دهد. برای بازنشستگان کسانی که از حداقل حقوق تا 1.5 میلیون تومان دریافت می کنند، از 12 تا 20 درصد افزایش حقوق خواهیم داشت تا تفاوت در این گروه ها به حداقل برسد. یعنی از کسانی که حقوق کمتری می گیرند شروع به افزایش حقوق کرده ایم. برای شاغلان نیز تفاوت اصلی است که از بند 10 ماده 68 قانون خدمات کشوری استفاده می کنند که قرار شد برای سال جاری همه از این بند استفاده کنند تا تفاوتها به حداقل برسد.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک-پربازدیدها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X