ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اتومبیل خودران در ایستگاه «گرین ویچ»

این بار استفاده از اتومبیل های خودران به «گرین ویچ» انگلیس رسید تا محبوبیت این وسیله نقلیه بیش از بیش نمود پیدا کند. خبرگزاری مهر: این بار استفاده از اتومبیل های خودران به «گرین ویچ» انگلیس رسید تا محبوبیت این وسیله نقلیه بیش از بیش نمود پیدا کند.

با تمرکز روز افزون شرکت های خودرو ساز بر روی اتومبیل ها خودران، این بار آخرین ایستگاهی که خودران در آنجا مورد آزمایش قرار گرفته، «گرین ویچ» لندن است.

اتومبیل خودران در ایستگاه «گرین ویچ»

مسئولین شهر «گرین ویچ» با ورود این وسیله حمل و نقل خودران به مردم اجازه دادند که داخل اتومبیل خودران سوار شوند تا احساس متفاوتی را تجربه کنند. در حال حاضر «آزمایشگاه تحقیقات حمل و نقل انگلستان» مراحل آزمایش اتومبیل های خودران را انجام می دهد و برای این کار عموم مردم می توانند شرکت کنند و با گرفتن بازخوردهای مردم به ارتقاء بیشتر اتومبیل های خودران بپردازند.

مسئولین انگلیس بر این باور هستند که با بکارگیری اتومبیل های خودران در محیط زنده می توان بکارگیری از این نوع وسیله حمل و نقل را از حالت غیر واقع به واقعیت برای مردم تبدیل کنند.

اتومبیل های خودران با بهره بردن از لیزر، حسگر، دوربین و نرم افزار قادر به هدایت مستقل هستند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده