ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جدیدی: بودجه فرهنگی شهرداری تهران به سمت ترویج اقامه نمازهدایت شود

به گزارش ایرنا، عباس جدیدی روز سه شنبه در نطق پیش از دستور در دویست و شصتمین جلسه علنی شورای شهر تهران با تاکید بر جایگاه نماز در کاهش آسیب های اجتماعی، خواستار بازنگری بودجه های فرهنگی و اجتماعی با محوریت ترویج فرهنگ اقامه نماز شد.
وی گفت: دشمنان نظام اسلامی با تصویب بودجه های میلیاردی در صدد آسیب زدن به نسل جوان هستند که با ترویج فرهنگ نماز می توان با شبیخون فرهنگی دشمن مقابله کرد.
جدیدی تاکید کرد: مساله نماز و تقویت و پرورش ارزش های الهی و اسلامی در جامعه از اهمیت خاصی برخوردار است و دستگاه های مسئول نمی توانند نسبت به ترویج آن بی توجه باشند.
وی گفت: توقع می رود که همه به ویژه مسئولان دستگاه ها و دارندگان امکانات مادی و معنوی و مدیریتی، عظمت مساله نماز را به درستی دریافته و آن را تبیین کنند.
عضو شورای اسلامی شهر تهران عنوان کرد: در برنامه پنج ساله دوم شهرداری به ضرورت توجه و ارتقا و اعتلای سرمایه های فرهنگی و ترویج شعائر دینی تاکید شده است.
وی گفت: ضروری است شورای اسلامی شهر تهران و کمیسیون فرهنگی با بازنگری در نحوه تخصیص و هزینه کرد بودجه های فرهنگی و اجتماعی، رویکرد فعالیت ها و برنامه ریزی های مدیریت شهری را به سمت ترویج نماز و ارتقاء فرهنگ اقامه نماز هدایت کنند.
تهرام/7244//1348

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده