ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازی تخته ای Dark Souls دوازدهمین پروژه ی بزرگ کیک استارتر - آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی ,[categoriy]

بازی تخته ای Dark Souls دوازدهمین پروژه ی بزرگ کیک استارتر

بازی تخته ای Dark Souls دوازدهمین پروژه ی بزرگ کیک استارتر - آکا

آکاایران: بازی تخته ای Dark Souls دوازدهمین پروژه ی بزرگ کیک استارتر

آکاایران: کیک استارتر بازی تخته ای «ارواح تاریک» (Dark Souls) با رقم بسیار بالایی به پایان رسیده است. در حالی که شرکت Steamforged Games درخواست 72 هزار دلار بودجه را برای ساخت بازی تخته ای ارواح تاریک کرده بود، این شرکت توانسته بیش از 5.4 میلیون دلار بودجه برای ساخت بازی تخته ای شان جمع آوری کند.

به گزارش آکاایران: انتظار می رود که بازی تخته ای دارک سولز تا سال آینده ی میلادی عرضه شود.

با توجه به رقم بزرگی که برای ساخت این بازی جمع آوری شده، بازی تخته ای دارک سولز (Dark Souls: The Board Game)  به یکی از بزرگ ترین پروژه های کیک استارتر تبدیل شده است. این بازی، 12امین پروژه ی بزرگ در کیک استارتر محسوب می شود. 11امین پروژه ی بزرگ کیک استارتر، بازی Bloodstained است که توسط خالق مجموعه بازی های «کسلوانیا» ساخته می شود. بازی «کوجی ایگاراشی» توانست در سال گذشته 5.5 میلیون دلار بودجه جمع آوری کند.

,[categoriy]

بازی تخته ای Dark Souls دوازدهمین پروژه ی بزرگ کیک استارتر

بودجه ی اضافه ای که برای ساخت بازی جمع آوری شده، به گسترش آن کمک خواهد کرد. در حالی که در ابتدا قرار بازی بازی تخته ای دارک سولز، چهار شخصیت اصلی، سه غولآخر و پنج غولآخر فرعی داشته باشد، نسخه ی نهایی بازی 20 شخصیت اصلی، 6 غولآخر و 15 غولآخر فرعی خواهد داشت.

انتظار می رود که بازی تخته ای دارک سولز تا سال آینده ی میلادی عرضه شود. کیک استارتر این بازی تمام شده است، اما اگر هنوز هم می خواهید به ساخت بازی کمک کنید، می توانید به وب سایت شرکت Steamforged Games سری بزنید.

شماره ی سوم از مجموعه بازی های Dark Souls یک ماه پیش عرضه شد و توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند و فروش خوبی هم داشته باشد.

[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده