ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نخستین سرپرست اداره تعاون روستایی جاسک معرفی شد

به گزارش خبرنگار مهر، سیروس اسدپور ظهر سه شنبه با حضور در فرمانداری جاسک و در جلسه شورای اداری این شهرستان، وهب ارچین کارشناس بازرگانی اداره رودان را به عنوان سرپرست اداره تعاون روستایی جاسک معرفی کرد.

اسدپور در این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به اهمیت و جایگاه تعاون روستایی در ارائه خدمات به روستاییان اظهار داشت: شبکه تعاون روستایی تاثیر بسزایی در خدمت به روستاییان دارد و در همین راستا با راه اندازی اداره تعاون روستایی در این شهرستان انتظار داریم تا با جدیت در راستای خدمت به مردم زحمتکش جاسک بویژه روستاییان تلاش مضاعف شود.

وی اظهار داشت: امیدواریم با توکل به خدای متعال و همکاری و همدلی با مسئولان شهرستان بتوانیم تعاونی های شهرستان را که مستعد برای توسعه است در همه بخش ها به پیشرفت در خور و شایسته برسانیم.

مدیر تعاون روستایی هرمزگان با اشاره به اهمیت تعاونی های روستایی در توسعه و اشتغال جوانان روستایی گفت: به منظور مشارکت مردم در عرصه های مختلف اقتصادی و کشاورزی با ترویج و گسترش شرکت تعاونی های روستایی و ارائه برنامه های کاربردی و استراتژیک می توان از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود شهرستان در همه عرصه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برای توسعه پایدار و بهبود وضعیت اقتصاد و معیشت مردم استفاده کرد.

فرماندار جاسک نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت و جایگاه تعاون روستایی در ارائه خدمات به روستاییان و کشاورزان اظهار داشت: امیدواریم با راه اندازی این اداره و ایجاد تعاونی های فعال بتوانیم شهرستان جاسک را که مستعد برای توسعه است بیش از پیش در همه بخش ها به پیشرفت در خور و شایسته برسانیم.

وی تعاونی ها را پایگاه های بزرگ اجتماعی نامید و بیان داشت: تعاونی ها با سهامداران و اعضایی که تحت پوشش دارند می توانند منشأ خدمات ارزشمندی در امور اقتصادی کشور شوند.

سالاری در پایان از خدمات ارزنده مدیر تعاون روستایی در شهرستان جاسک بویژه در زمینه فعالیت شرکت سهامی زراعی جگین تقدیر و تشکر کرد و افزود: اسدپور یکی از مدیرانی فعالی است که جلسات متعددی در زمینه فعال سازی شبکه تعاون روستایی در این شهرستان با مجموعه فرمانداری و سایر دستگاه های اجرایی داشته است.

در این آیین وهب ارچین به عنوان نخستین سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان جاسک معرفی شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده