ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سند چشم انداز فعالیت روابط عمومی های فارس تدوین می شود

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود عطایی نژاد ظهر سه شنبه در دومین نشست روابط عمومی های و رسانه های فارس به مناسبت هفته روابط عمومی، گفت: رسانه ها بازوی توانمند روابط عمومی های هستند و زمانیکه این دو بخش در کنار یکدیگر قرار گیرند موفقیت را به همراه خواهند داشت.

وی ادامه داد: متاسفانه طی چندین سال گذشته برنامه ریزی راهبردی مشخصی برای فعالیت روابط عمومی ها وجود نداشت اما امروز سند چشم انداز راهبردی فعالیت روابط عمومی ها در حال تدوین است.

رئیس انجمن روابط عمومی های فارس تصریح کرد: یکی از ظرفیت هایی که باید استفاده آن در دستورکار روابط عمومی های قرار داده شود ظرفیت های الکترونیکی است که برای رسیدن به این مهم نیز باید برنامه ریزی مناسب داشت.

عطایی نژاد تاکید کرد: روابط عمومی ها باید شناخت لازم و کافی از رسانه و خبرنگاران داشته باشند تا بتوانند پل ارتباطی قوی میان سازمان مربوطه و رسانه ها باشند که از این طریق مردم از فعالیت های باخبر شوند.

روابط عمومی خبرنگار نیست

در ادامه این مراسم سردبیر خبرگزاری ایسنا در فارس نیز با اشاره به اینکه مسیر روابط عمومی ها باید برای پیشرفت اصلاح شود، گفت: اینکه سایتی برای سازمان و یا اداره راه اندازی شود و روابط عمومی روزانه اخبار مختلفی را بر روی آن قرار دهد کار درستی نیست زیرا روابط عمومی خبرنگار نیست.

علی محمد پشوتن تاکید کرد: روابط عمومی باید نیازهای جامعه را بشناسد و متناسب با آن حرکت کند نه اینکه روزانه اخباری را از مدیران میانی ادارات بر روی سایت خود منتشر کند.

وی یادآور شد: البته وضعیت امروز روابط عمومی های فارس از گذشته بهتر است زیرا در زمان های گذشته هر فرد کم کاری که بود در روابط عمومی به کارگیری می شد.

سردبیرایسنا تصریح کرد: روابط عمومی باشد تحلیل و تفسیر دقیقی از اخبار روزانه منتشر شده در رسانه ها داشته باشد و متناسب با آن برای مجموعه برنامه ریزی کند.

پشوتن تاکید کرد: سازمان های امروز موضوع ارباب و رعیت نیست بنابر این باید با نگاه های علمی در تمامی بخش ها وارد شد.

عکاسان کمتر از خبرنگاران نیستند

در ادامه این مراسم عکاس خبرگزاری برنا نیز گفت: همگان باید بدانند که عکاسان خبری کمتر از خبرنگاران نیستند و نباید کار آنها کوچک شمرده شود.

عباس امیری یادآور شد: زمانیکه برای بنر روزخبرنگار، نمادهایی از عکاسان استفاده می شود جای تشکر دارد زیرا عکس تکمیل کننده خبر است.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده