ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازیافت دوچرخه به شکل سگ!

این مجسمه ها از دوچرخه هایی که مثل زباله دور ریخته شده بودند مونتاژ شده است. برترین ها: شاید از میان همه حیوانات، حتی حیوانات خانگی، سگ بیشتر همزیستی را با انسان ها دارد. اغلب مردم با این موجودات وفادار مثل اموالشان رفتار می کنند. نژادهای مختلف مثل اشیایی هستند که برند معتبر دارند یا فقط برای همراهی در قسمتی از زندگی تولید شده اند. انسان ها سگ ها را می بندند وقتی به آنها نیازی ندارند و اگر از نژاد مرغوب و خوشایندی باشند، آنها را می دزدند. بدتر از همه این است که وقتی دیگر مفید نیستند یا از شدت علاقه شان به آنها کاسته شد، طردشان می کنند. این مجسمه ها از دوچرخه هایی که مثل زباله دور ریخته شده بودند مونتاژ شده است. 
بازیافت دوچرخه به شکل سگ!
بازیافت دوچرخه به شکل سگ!
بازیافت دوچرخه به شکل سگ!
بازیافت دوچرخه به شکل سگ!

بازیافت دوچرخه به شکل سگ!

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده