ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مجادله لفظی بر سر این عکس

به دنبال اعلام خبری مبنی‌ بر مرگ پیرمردی رفتگر در یکی از پارک‌های پایتخت که مربوط به چند سال گذشته بود، بین یکی از اعضای شورای شهر ، معاون شهردار و رئیس شورای شهر درگیری لفظی به وجود آمد.

محمد حقانی در دویست و شصتمین جلسه علنی شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود با اشاره به خبر پیدا شدن پیکر نیمه‌جان رفتگر شهرداری در پارک کودک شهر زیبا گفت: در این خبر آمده است که این فرد به دلیل ضعف ناشی از گرسنگی جان داده و این پیرمرد ۷۶ ساله تنها ماهی ۲۰۰ هزار تومان حقوق می‌گرفته است.

ناصر امانی معاون توسعه شهرداری با شنیدن این خبر واکنش نشان داد و گفت: این خبر متعلق به سال ۹۰ بوده و صحت ندارد. متاسفم که چنین خبری را در صحن شورا مطرح می‌کنید.

در همین موقع چمران خطاب به حقانی گفت: این خبر مربوط به سال ۹۰ است که حقانی در پاسخ توضیح داد: مربوط به سال ۹۰ باشد، اما چرا باید این فرد ماهی ۲۰۰ هزار تومان حقوق بگیرد. آقای چمران شما می‌دانید وضعیت کارگران چقدر بد است.

مرتضی طلایی نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران نیز گفت:‌ اصل این خبر کذب است چرا که بنده در همان سال بعد از شنیدن این خبر پیگیر موضوع شدم و اقدامات لازم را انجام دادم.

اعتراضات امانی همچنان ادامه داشت که حقانی در پاسخ گفت: بنده این خبر را به تازگی در فضای مجازی رویت کردم و اکنون به من می‌‌گویند که خبر مربوط به سال ۹۰ بوده است اما هفته آینده موضوعات جالبی از حوزه خدمات شهری اعلام می‌کنم تا ببینم آن زمان پاسخ‌تان چیست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تخلف ساخت و ساز در یک باغ در شهرری اشاره کرد و اظهار داشت: ملکی در شهرری خیابان شهید رجایی، روبروی سه‌راه ترانسپورت قرار دارد که حدود ۳۶ هزار متر وسعت آن است. از سال ۹۳ در این ملک شروع به ساخت‌وساز می‌شود این در حالی است که طبق طرح تفصیلی این پلاک در پهنه جی‌۱۱۱ برخوردار است و به عنوان پارک شهری محسوب می‌شود.

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران با بیان اینکه این ملک به صورت فضای سبز تثبیت شده شناخته شده است گفت: سوال بنده این است چگونه در کاربری تثبیت شده این ملک ساخت‌وساز صورت گرفته و برای آن پروانه‌ای صادر نشده است.

وی ادامه داد: متأسفانه درختان این پارک از بین رفته و برای آن عدم خلاف صادر شده است.

[ منبع این خبر سایت الف-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت الف-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده