ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اندیشکده انگلیسی: مهاجرت های گروهی سالانه 17 میلیارد پوند برای انگلیس هزینه دارد

به گزارش روزنامه انگلیسی «اکسپرس»، این اندیشکده در گزارش خود عنوان کرده است که این رقم حدود 63 پوند برای هر خانوار انگلیسی هزینه خواهد داشت اما انگلیس می تواند با خروج از اتحادیه اروپا 1.2 میلیارد پوند صرفه جویی کند.
این گزارش حکایت از آن دارد که مهاجران 89.7 میلیارد پوند به درآمد مالیاتی کمک کرده اند اما در طول سالهای 2014 تا 2015 میلادی 106.7 میلیارد پوند از هزینه های دولتی به آنها اختصاص یافته است.
هزینه مهاجران برای پرداخت کنندگان مالیات انگلیسی همچنین شامل پرداخت 20 میلیارد پوند در بخش مزایایی است که در اختیار افراد شاغل قرار می گیرد.
لرد «گرین» رئیس اندیشکده مایگریشن واچ گفت، گزارش موسسه متبوعش نشان می دهد که مهاجرت به اتحادیه اروپا آنچنان که ادعا می شد، نقش مثبتی در کمک مالی به اتحادیه اروپا نداشته است. گذشته از این، مهاجرت، فشارها بر بخش خدمات عمومی و مسکن را افزایش داده و به افزایش جمعیت حدود نیم میلیون نفر در سال کمک کرده که تقریبا به اندازه جمعیت لیورپول است.
برآوردها نشان می دهد که کمک 89.7 میلیارد پوندی مهاجران شامل 42.3 میلیارد پوند در بخش درامدهای مالیاتی و بیمه ملی، 28 میلیارد پوند در بخش مالیات ارزش افزوده و مالیات های غیرمسقیم و 18.9 میلیارد پوند در بخش فعالیت های تجاری و سایر سطوح مربوطه است.
آمار هزینه های عمومی 106.7 میلیارد پوندی در هزینه های مهاجرت شامل 8.8 میلیارد پوند در بخش دستمزدهای دولتی، 18.6 میلیارد پوند در خدمات درمانی سیستم سلامت همگانی (ان اچ اس) و 18 میلیارد پوند در بخش آموزش است.
مهاجران همچنین 21.4 میلیارد پوند در حوزه پرداخت های مربوط به خدمات افراد شاغل از جمله مزایای بیکاری، مسکن و اعتبارهای مالیاتی دریافت می کنند.
بر اساس گزارش این اندیشکده انگلیسی، مهاجران غیر اروپایی بیشترین فشار را بر مالیات پردازان وارد می کنند. مهاجرانی از منطق اقتصادی اروپایی شامل اتحادیه اروپا، نروژ، لیختن اشتاین و ایسلند 31.2 میلیارد پوند به مالیات ها کمک می کنند.
«استیون ولفی/Steven Woolfe » سخنگوی حزب استقلال انگلیس (یوکیپ) گفت: این گزارش بر آنچه که این حزب در چهار سال گذشته تاکید کرده است، صحه می گذارد و هزینه واقعی مهاجرت را که رقمی نجومی است، نشان می دهد. مهاجرت، بدهی های ملی را افزایش و بخش خدمات دولتی را تحت فشار قرار می دهد و بر تاثیرات بلندمدت مهاجرت در بخش دستمزدها تاکید دارد.
وی افزود: متاسفانه مالیات پردازان انگلیسی مجبور می شوند بهای سیاست های مهاجرتی غیرمحتاطانه را بپردازند.
اندیشکده مایگریشن واچ در گزارش خود بر مشکلات اصلی سیاست مهاجرتی انگلیس تاکید و بیان می کند که نمی توان شمار مهاجرانی را که کمکی به کشور نمی کنند، محدود کرد و تنها راه کنترل مهاجرت و صرفه جویی در هزینه شرکت در رای گیری به نفع خروج انگلیس از اتحادیه اروپا است و این تنها گزینه در صورتی است که بخواهیم مرزهایمان را کنترل کنیم.
«توماس پرس گلاو» نماینده محافظه کار پارلمان انگلیس تایید کرد که گزارش این اندیشکده بر ضرورت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در همه پرسی ماه آتی تاکید دارد.
وی گفت: در 23 ژوئن (سوم تیر) شهروندان انگلیسی فرصتی می یابند تا بار دیگر کنترل مرزهای کشور و مهاجرت را در اختیار گیرند. رای به ماندن انگلیس در اتحادیه اروپا رای به عدم قطعیت و مهاجرت کنترل نشده است.
یکی از سخنگویان دولت انگلیس در مقابل گفته است: آمار ارائه شده در این گزارش، کمک مهاجران به اقتصاد کشور را نادیده گرفته است. آمار جدید اداره گمرک و درامدهای انگلیس نشان می دهد که فقط در هفته گذشته مهاجران تازه وارد به اتحادیه اروپا در سال 2014-2013 میلادی، 2.5 میلیارد پوند بیشتر از مبالغ هزینه شده برای آنها در بخش اعتبارهای مالیاتی و امتیازات اختصاص یافته به کودکان پناهجو مالیات پرداخته اند.
اروپام**9158**1572

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X