ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بهره برداری از سه پروژه ورزشی آموزش و پرورش گنبدکاووس آغاز شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، این پروژه ها شامل استادیوم ورزشی شهید علیرضا نوعی و زمین چمن طبیعی آن، پیست اسکیت مجموعه ورزشی تختی و سالن ورزشی دبیرستان شاهد پسران است که بهره بردای از آنها روز سه شنبه آغاز شد.
معاون مدیر کل تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش در آیین بهره برداری از استادیوم ورزشی شهید علیرضا نوعی با بیان اینکه شهرستان گنبدکاووس از قطب های ورزشی شمال کشور به ویژه در رشته والیبال می باشد، اظهار امیدواری کرد: بهره برداری از این فضاهای ورزشی در رشد و شکوفایی استعداد های ورزشی این شهرستان بویژه دانش آموزان موثر باشد.
حسن محمدی فضاهای ورزشی را از ابزارهای تربیت و پرورش کودکان و نوجوانان توصیف کرد و گفت: مسئولان و برنامه ریزان کشور باید با در نظر گرفتن این موضوع، نسبت به گسترش این گونه فضاها توجه بیشتیر داشته باشند.
وی با یادآوری محدودیت های مالی و اعتباری برای توسعه فضاهای ورزشی در آموزش و پرورش نسبت به تکمیل و رفع نواقص استادیوم ورزشی شهید نوعی آموزش و پرورش گنبد قول مساعد داد.
معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس در خصوص پروژه های ورزشی به بهره برداری رسیده به خبرنگار ایرنا گفت: برای آماده کردن زمین چمن طبیعی استادیوم ورزشی شهید نوعی 500 میلیون ریال از محل اعتبارات آموزش و پرورش و درآمدهای مجتمع ورزشی تختی این شهرستان هزینه شده است.
سیدصالح رفعتی گفت: برای آماده سازی زمین ورزشی این استادیوم و بالا آوردن سطح آن، یک هزار و 200کامیون خاک مرغوب به محل استادیوم حمل و دو سال پیش نسبت به کاشت چمن اقدام شده است.
وی تکمیل پیست دو ومیدانی استادیوم شهید نوعی، احداث رختکن و سرویس های بهداشتی را از نیازهای این استادیوم ذکر کرد و از مسئولان استان خواستار مساعدت برای رفع نواقص آن شد.
رفعتی در خصوص پیست اسکیت مجموعه ورزشی تختی نیز گفت: این پیست با 70 میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسیده و با برخورداری از مربیان مجرب، آماده آموزش این ورزش به دوستداران آن است.
به گفته معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس سالن ورزشی دبیرستان شاهد پسران گنبدکاووس نیز با استفاده از اعتبارات سفر ریاست جمهوری احداث شده و امروز به بهره بردارری رسیده است.
وی به دردست احداث بودن سالن ورزشی هنرستان سیاوش ناصری گنبد با 80 درصد پیشرفت فیزیکی و استخر دانش آموزی با پیشرفت فیزیکی حدود 50 درصد اشاره کرد و خواستار مساعدت مسئولان آموزش و پرورش استان برای تکمیل این طرح ها شد.
شهرستان گنبدکاووس با 360 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستانو اقع است و آموزش و پرورش آن بیش از 61 هزار دانش آموز را تحت پوشش دارد.
1860

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده