ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اتفاقات پاس در انتظار نفت هم هست

به گزارش مشرق، احمد جمشیدیان در خصوص سقوط پاس به لیگ دسته دوم، اظهار داشت: در ابتدا از همه هواداران و مردم بابت اتفاقی که افتاده عذرخواهی می‌کنم. من سه ماه کنار تیم بودم اما به عنوان نماینده بازیکنان از تمامی افراد عذرخواهی می‌کنم و اعلام می‌کنم که دوست نداشتیم چنین اتفاقی بیفتد.

وی در مورد علت سقوط پاس به لیگ دسته دوم یادآور شد: جالب است که بدانید تیم پاس در این فصل برای صعود به لیگ برتر بسته شده بود اما در نیم‌فصل اتفاقاتی رخ داد که خیلی از بازیکنان اصلی تیم جدا شدند. البته آنها هم حق داشتند چرا که به دنبال حقوق خود بودند.

کاپیتان پاس تأکید کرد: در یک فصل باشگاه 4 مدیرعامل به خود دید. ابتدای فصل با یدی کار را آغاز کرد، بعد عزیزی، ایوبیان و رمضانی آمدند و سه سرمربی را هم به خود دید که مهابادی طلایی و از نیم فصل هم محمدی در تیم حضور داشتند. به هر حال این مسائل باعث شد که تیم با مشکلاتی مواجه شود. در نیم فصل اول تیم از 20 بازی 20امتیاز گرفته بود اما با وجود اینکه در نیم فصل دوم اتفاقات زیادی در باشگاه‌ها افتاد اما از 18 بازی 22 امتیاز گرفت و در پایان هم به خاطر دو تفاضل گل سقوط کرد. همه در این زمینه مقصر بودند و نمی‌توان فرد خاصی را نام برد.

جمشیدیان در مورد اینکه آیا در همدان از تیم حمایت می‌شد،‌ گفت:‌ من مدت زیادی در همدان حضور نداشتم و تنها 3 ماه در این تیم بودم اما به نظرم در مدتی که پاس به این شهر رفته بود حمایت‌های خوبی شده بود و حدود 10 میلیارد سرمایه‌‌گذاری شد.

وی در مورد اینکه آیا انتقال پاس به همدان را یکی از عوامل این ناکامی می‌داند یا خیر، تأکید کرد: وقتی ارگانی قصد تیم‌داری ندارد چه باید کرد؟ نمی‌توان تیم را به حال خود گذاشت. آقایانی که هم‌اکنون دل‌شان برای پاس می سوزد و داد و فریاد می‌کنند در آن زمان که تیم صاحبی نداشت کجا بودند؟! چرا آن موقع پا پیش نگذاشتند؟ حالا یک استان جلو آمد و صحبت از تیم‌داری پاس کرد.

کاپیتان پاس یادآور شد: هم‌اکنون برای نفت هم همان اتفاق تکرار می‌شود. سه سال دیگر که مشکلات گریبانگیر این تیم بشود خیلی‌ها می‌آیند و باز زبان‌شان دراز می‌شود اما هم‌اکنون که وقت حمایت از تیم هست هیچکس پا پیش نمی‌گذارد. امیدوارم این مسئله حل بشود. به هر حال پاس پس از اینکه به همدان رفت 3 سال در لیگ برتر حضور داشت و کیفیت بدی هم نداشت اما به خاطر تفاضل گل به لیگ یک سقوط کرد و در این مدت هم تلاش می‌کرد که بتواند بار دیگر راهی لیگ برتر شود اما به هر حال باید ببینیم در بحث مدیریت، مربیان و بازیکنان چه اتفاقاتی رخ داده که این تیم در این مورد ناکام بوده است.

جمشیدیان در مورد وضعیتش خاطرنشان کرد: متأسفانه اتفاق خوبی در تیم پاس رخ نداد و تمام بازیکنان این تیم قراردادشان یک ساله بوده حتی آنهایی که در نیم فصل هم به تیم اضافه شدند قرارداد 6 ماهه دارند. یعنی هم‌اکنون هیچ بازیکنی با تیم قرارداد ندارد و یک تیم لخت و بدون بازیکن با چند میلیارد بدهی به لیگ دسته دوم سقوط کرده است اما با تمام این شرایط نباید شانه خالی کرد و با تمهیدات لازم می‌توان روی زانو بلند شد تا شرایط را برای حضور پرقدرت پاس بار دیگر فراهم کرد.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X