ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

۲۴۲ کیلوگرم مواد مخدر در آذربایجان غربی کشف شد

به گزارش خبرنگار مهر، سردار ناصر اصلامی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه این میزان مواد مخدر از یک شبکه بزرگ مواد مخدر کشف و ضبط شده است افزود: در این راستا دو شبکه بزرگ مواد مخدر در این استان شناسایی و متلاشی شد.

وی ادامه داد: اعضای این شبکه تهیه و توزیع مواد مخدر که به صورت مسلحانه از شرق کشور مواد مخدر از نوع مرفین را به این استان وارد کرده بود، توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر شناسایی شده و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

سردار اصلانی با بیان اینکه اعضای این شبکه به صورت مسلحانه مواد کشف شده را در مسیرها همراهی می کردند اضافه کرد: از این شبکه قاچاق مقدار ۲۴۲ کیوگرم مواد مخدر از نوع مرفین کشف و ضبط شد.

وی از دستگیری هفت مرد و یک زن در این خصوص خبر داد و گفت: از این شبکه سه قبضه اسلحه جنگلی کشف و ضبط شده و دو دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی اضافه کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

سردار اصلانی با بیان اینکه شبکه دیگری نیز که در این استان در تهیه و تزویع مواد مخدر فعالیت می کرد، شناسایی و متلاشی شد افزود: از این شبکه مقدار ۱۵۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

وی اضافه کرد: متهمان این مواد را در یک کامیون با بار هندوانه جاسازی کرده بودند که ماموران در یک عملیات غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند.

سردار اصلانی گفت: سه نفر عضو این شبکه نیز دستگیر شدند و همراه به آنها سه دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی افزود: متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده