ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

همه اعضای شورا موافق صیانت از باغات هستند

به گزارش خبرنگار مهر، محمد سالاری با اشاره به جلسه روز یکشنبه شورای شهر تهران درخصوص بررسی موضوع صیانت از باغات شهر تهران تاکید کرد: در جلسه یکشنبه همه دوستانی که وقت گرفتند و صحبت کردند، همه موافق موضوع حفظ باغات بودند.

سالاری گفت:  اینکه بعد از جلسه غیر علنی شورای شهر بعضی از افراد مصاحبه می کنند و نام می برد که کدام یک اعضا مخالف باغات بوده اند، درست نیست.

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورا تاکید کرد: رویکرد پوپولیستی و عوام فریبی بعضی از اعضا درست نیست.

وی افزود: در قالب این طرح مقرر شد که هر چه زودتر شناسنامه باغات شهر تهران تهیه شود و برخی تصمیمات دیگر در حوزه باغات شهر تهران در قالب طرح صیانت از باغات اتخاذ شد.

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: بندی در این طرح وجود داشت که به نظر برخی از اعضا از جمله بنده واقع بینانه نبود و صرفا خوراک رسانه‌ها قلمداد می شد. در حال حاضر نیز مقرر شده این بند به کمیسیون مربوطه بازگردانده و کار کارشناسی بیشتری روی آن صورت گیرد.

 روز یکشنبه، پس از جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران خبری از سوی رحمت الله حافظی، رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست منتشر شده بود که با وجود تاکید حافظی بر صیانت از باغات شهر؛ طرح صیانت باغات به کمیسیون های شورای شهر ارجاع شد.

حافظی با اشاره به اینکه تصویب این طرح با مخالفت تعدادی از اعضای شورای شهر تهران مواجه شد، گفت: متاسفانه به دلیل مخالفت تعدادی از اعضا به خصوص با ماده 4، این طرح مجددا به کمیسیون های تخصصی ارجاع شد.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده