ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کمیته ویژه فعالیت جانبازان مدافع حرم راه‌اندازی می‌شود

خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک با بیان اینکه سن قهرمانی جانبازان با مسابقات پارالمپیک فاصله گرفته است، گفت: به‌طور رسمی در ۳ خرداد ماه سال جاری کمیته ویژه فعالیت جانبازان مدافع حرم راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، محمود خسروی‌وفا در مجمع سالیانه هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان البرز که صبح امروز در اداره ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد، با اشاره به اینکه در استان البرز توجه خوبی به هیئت ورزشی جانبازان و معلولین شده است، اظهار داشت: رتبه استان البرز در سالهای 92 و 93، 17 بوده است.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک ایران با بیان اینکه خوشبختانه استان البرز توانسته است رتبه خود را حفظ کند، افزود:‌ مجمع هیئت ورزشی جانبازان و معلولین باید از هیئت رئیسه با حفظ رتبه، تقاضای ارتقاء آن را داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه گزارش مالی هیئت ورزش جانبازان و معلولین استان البرز در سال‌های 94 و 95 جزء مجامع خوب استانی در کشور بوده است،‌ گفت: این امر به سبب شفاف بودن گزارش ارائه شده بوده است.

خسروی‌وفا با بیان اینکه در تقویم ورزشی سال 93 در ورزش کشور قوی نبوده‌ایم، افزود: این روند در سال 94 بهتر شد و در سال جاری با وجود المپیک ریو باید توجه بیشتری به آن شود.

وی با اشاره به اینکه استان البرز 2 نماینده در المپیک ریو دارد، گفت: رئیس هیئت ورزشی استان البرز به عنوان مهمان به المپیک  ریو دعوت می‌شود.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک با بیان اینکه سن قهرمانی جانبازان با مسابقات پارالمپیک فاصله گرفته است، افزود: در بین مدافعین حرم ورزشکاران جوانی در حال جانباز شدن هستند که ما به طور رسمی در 3 خرداد ماه سال جاری کمیته ویژه فعالیت جانبازان مدافع حرم را راه‌اندازی می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه این مورد از کارهای اصلی فدراسیون محسوب می‌شود، گفت: در این امر از ظرفیت معنوی با فرهنگ‌ ایثار در فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین استفاده می‌شود.

خسروی‌وفا با بیان اینکه باید زمین اختصاصی در اختیار ورزش دوومیدانی قرار گیرد، افزود: همه استان‌ها در این زمینه با مشکل مواجه هستند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده