ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خانه روابط عمومی ایران اعلام موجودیت کرد

چند تن از اعضای هیات موسس خانه روابط عمومی ایران به مناسبت روز «روابط عمومی، رسانه، تعامل و همکاری» در محل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) حاضر شدند تا درباره‌ی علت شکل‌گیری و اهداف تاسیس این موسسه سخنانی را بیان کنند.

به گزارش خبرنگار بخش رسانه ایسنا، در هفته روابط عمومی و سه‌شنبه (28 اردیبهشت ماه ) که روز «روابط عمومی، رسانه، تعامل و همکاری» نامیده شده است، چهار تن از اعضای هیات موسس خانه رواط عمومی ایران در میزگردی به بررسی وضعیت روابط عمومی در ایران پرداختند.

داود زارعیان، هوشمند سفیدی، سعید معادی و مجتبی آقایی با حضور در میزگرد ایسنا که به منظور بسط و توسعه ارتباط و همکاری بین رسانه‌ها و روابط عمومی برگزار شد، ضمن اعلام موجودیت خانه رواط عمومی ایران، از میزان اهمیت روابط عمومی‌ها و تاثیر آنها بر روی جامعه، روابط اجتماعی و گفتمان‌سازی سخن گفتند.

آنها در سخنانی روابط عمومی‌ها را پزشکان جامعه برشمردند و ارتقای فرهنگ روابط عمومی در ایران، اصلاح تعریف روابط عمومی و توجیه مدیران ارشد کشور در زمینه جایگاه و نقش روابط عمومی را از مهمترین اهداف تاسیس خانه رواط عمومی ایران دانستند.

گزارش کامل این میزگرد متعاقباً در روزهای آتی ارسال می‌شود.

اعضای خانه روابط عمومی ایران

اعضای خانه روابط عمومی ایران

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-هنری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-هنری منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X