ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خیران اردبیلی 90 میلیارد ریال به مدرسه سازی کمک کردند

به گزارش ایرناف دولت لطفی روز سه شنبه درهشتمین جشنواره خیرین مدرسه سازخلخال افزود: با کمک مالی خیران نیک اندیش استان تا کنون 350 مدرسه با یک هزارو 416 کلاس درس احداث ودراختیارآموزش وپرورش قرارگرفته است .
وی اظهارکرد:هم اکنون ساختمان 29 مدرسه با 145 کلاس درس ازسوی خیران مدرسه سازاستان درحال احداث بوده که تا پایان سال به بهره برداری می رسند.
لطفی گفت:درسال گذشته بالغ بر200 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه های مقاوم سازی، نوسازی،تخریب وبازسازی وتجهیزواستاندارد سازی تجهیزات حرارتی مدارس استان اردبیل هزینه شد که ازاین مبلغ 27 میلیارد ریال برای اجرا وتکمیل پنج پروژه آموزشی با 48 کلاس درس خلخال تخصیص یافته است .
وی ازاحداث یک مدرسه با اعتباری چهار میلیارد و 600 میلیون ریال درروستای آل هاشم خلخال ازمحل اعتبارات بنیاد برکت خبرداد وافزود: این مدرسه هدیه ای ازسوی رهبرمعظم انقلاب به مناطق محروم این شهرستان است.
لطفی با قدردانی ازکمک های مطلوب خیران مدرسه سازخلخال گفت: این شهرستان ازلحاظ تعداد خیاین مدرسه سازرتبه برتر استان اردبیل را به خود اختصاص داده است.
دراین مراسم عبدالله قدیری رییس مجمع خیران مدرسه سازخلخال نیزازهزینه 2 میلیارد ریال اعتباردرسال گذشته برای تعمیر وتجهیز مدارس این شهرستان خبرداد.
دراین آیین خیرین نیک اندیش خلخال بالغ بر2میلیارد ریال کمک خود را به امرخیرمدرسه سازی اختصاص دادند ودرپایان مراسم با اهدای لوح سپاس ازخیران مدرسه سازاین شهرستان تجلیل شد.
خلخال در جنوب اردبیل واقع است.
6016/7119

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده