496 واحد مسکن مهر در پارس آباد مغان آماده تحویل به متقاضیان شد

شهرام باباخانی روز سه شنبه در جلسه شورای مسکن پارس آباد افزود: تا پایان سال جاری پرونده مسکن مهر پارس آباد بسته می شود.
او اظهار کرد: در صورت تکمیل و تحویل محوطه فاز دو مجتمع مسکن مهر پارس آباد انشعابات واحدهای مربوطه نیز برقراری می شود.
وی افزود: در صورت تکمیل آورده نقدی از سوی متقاضیات عملیات محوطه سازی مجموعه نیز تسریع شده و تکمیل می شود.
باباخانی بر لزوم تکمیل آورده نقدی اعضای تعاونی و برقراری انشعابات تاکید کرد و گفت: در صورت برقراری انشعابات و اتمام محوطه پرونده مسکن مهر تا پایان سال جاری در شهرستان پارس آباد بسته می شود.
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل پیشرفت فیزیکی آماده سازی محوطه فاز دوم این مجتمع را 70 درصد ذکر کرد و افزود: این طرح توسط بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان در زمینی به مساحت 75 هکتار در حال انجام است و معابر دسترسی بلوک های سی و دی آن تا نیمه اول امسال تکمیل و آسفالت ریزی خواهد شد.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی اداره کل مسکن و شهرسازی اردبیل ، باباخانی همچنین به تحویل و آماده سازی فاز اول این مجتمع به شهرداری پارس آباد اشاره کرد و گفت: با توجه به اتمام آماده سازی محوطه و تحویل آن به شهرداری و سکونت متقاضیان در واحدها شهرداری نسبت به ارائه خدمات شهری و نگهداری معابر اقدام می کند.
او گفت: حفاری و کنده کاری نیز فقط با اخذ مجوز از شهرداری امکان پذیر است.
پارس آباد مغان در شمال اردبیل و در نوار مرزی جمهوری آذربایجان قرار دارد.
6018/6016

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «496 واحد مسکن مهر در پارس آباد مغان آماده تحویل به متقاضیان شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X