ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

به پارتی های شبانه و روابط نامشروع عادت کرده بودم تا اینکه...!

دیگر شرکت در پارتی های شبانه و روابط نامشروع برایم به یک عادت تبدیل شده بود تا این که روز گذشته وقتی در یکی از خیابان های شهر تردد می کردم زن جوانی توجهم را به خود جلب کرد

پارتی های شبانه

جوان شیک پوش در حالی که خودروی گران قیمت خود را در حاشیه خیابان پارک کرده بود وارد اتاق مشاور کلانتری شد.او که گویی از افشای اعمال گذشته اش شرم داشت به کارشناس اجتماعی کلانتری سجاد مشهد گفت: تحصیلات تکمیلی را که به پایان رساندم با دختری نجیب و مهربان ازدواج کردم.طولی نکشید که با کمک پدر همسرم شغل مناسبی به دست آوردم و از جایگاه اجتماعی بالایی برخوردار شدم. این در حالی بود که وضعیت اقتصادی ام نیز روز به روز بهتر می شد و من توانسته بودم همه نوع امکانات رفاهی را برای خود و خانواده ام فراهم کنم.

در این شرایط بود که دوستان جدیدی پیدا کردم و بیشتر اوقاتم را با آن ها می گذراندم. آن ها نیز از وضعیت مالی خوبی برخوردار بودند و با این تفکر که باید از دنیا لذت ببری همواره به عیش و نوش و هوسرانی می پرداختند تا این که من هم به تقلید و تشویق آن ها وارد شبکه های اجتماعی تلفن همراه شدم تا از این طریق، طعمه هایی را برای هوسرانی پیدا کنم.

دوستانم می گفتند هرکس باید یک دوست اجتماعی از جنس مخالف داشته باشد تا حداقل اوقات بیکاری خود را در کنار او سپری کند من هم که تحت تأثیر حرف های آن ها قرار گرفته بودم درگیر دوستی های خیابانی شدم و بدین ترتیب مسیر زندگی ام به بیراهه ای رفت که از همسر و فرزندم غافل شدم.

دیگر شرکت در پارتی های شبانه و روابط نامشروع برایم به یک عادت تبدیل شده بود تا این که روز گذشته وقتی در یکی از خیابان های شهر تردد می کردم زن جوانی توجهم را به خود جلب کرد.آن زن شیک پوش با آرایش غلیظ و پوششی نامناسب کنار خیابان ایستاده بود فرمان خودروی گران قیمتم را به سوی او چرخاندم و مقابلش توقف کردم. وقتی شیشه خودرو را پایین کشیدم تا از او مقصدش را سوال کنم او بلافاصله در جلوی خودرو را باز کرد و کنارم نشست.

بوی عطر و ادکلن او تمام فضای خودرو را پر کرده بود. عینک دودی اش را بالای پیشانی اش کشید و گفت: هر کجا می خواهی برو!من هم که تحت تأثیر زیبایی چهره او قرار گرفته بودم از هر فرصتی برای جلب اعتماد او استفاده می کردم تا این که حدود یک ساعت بعد از آن که بی هدف در خیابان ها می چرخیدیم عنوان کرد که خیلی تشنه است من هم که منتظر چنین فرصتی بودم مقابل یک آبمیوه فروشی توقف کردم تا برایش آبمیوه بخرم.

اما چند دقیقه بعد وقتی با 2 لیوان آبمیوه بازگشتم آن زن داخل خودرو نبود تازه متوجه شدم که او همه پول ها، گوشی تلفن، مدارک، لپ تاپ، فلش و... را سرقت کرده است فقط خدا را شکر کردم که سوئیچ خودرو را با خودم برده بودم در واقع این ماجرا تلنگری بود تا از خیانت هایی که نسبت به خانواده ام روا داشته ام دست بکشم.

 جام نیوز

مطالب مرتبط:

دوست دختر کاملاً مذهبی در شبکه اجتماعی! +تصویر

قتل شوهر به خاطر ازدواج با دوست فضای مجازی

آسیب های روانی شبكه‌های اجتماعی !

چرا دختر با پسر دوست می‌شود؟

دوست ماندن با همسر و نامزد سابق !

[ منبع این خبر سایت نیک صالحی-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نیک صالحی-اخبار منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده