احمدزاده ماندنی، ماهینی رفتنی و مازیار سر دوراهی

پس از سقوط ملوان به لیگ یک کشور جلسه هیات مدیره ملوان برای تصمیم گیری در مورد آینده این تیم برگزار می شود .

به گزارش شریان نیوز، پس از آن که ملوانان راهی دسته یک شدند هیچ یک از مسئولان این تیم حاضر  به پاسخگویی در مورد آینده این تیم نیستند و همین موضوع باعث شده تا آینده بازیکنان و کادر فنی این تیم نامشخص باشد . 

  گفته می‌شود بین سوم تا ششم خرداد جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه برگزار می شود و به احتمال زیاد احمد دنیا مالی رئیس هیات مدیره باشگاه به همراه محمد احمد زاده سرمربی این تیم در سمت خود ابقا می شوند .   همچنین شنیده شده که بازیکنانی مانند  حسین ماهینی ، کنعانی زادگان و سید حسین حسینی از جمع ملوانان جدا می شوند و وضعیت برخی مانند مازیار زارع هم نامعلوم است . با این حال حضور بازیکن سرباز هایی مانند سیاوش حق نظر ، شهاب کرمی ، سینا میرزازاد ، حسین شنانی ، فرزاد جعفری و حامد نور محمدی مشخص است و آن ها در جمع ملوانان باقی می مانند .     پژمان نوری هم در تیم باقی می ماند اما سرنوشت دیگر بازیکنان همچنان نامشخص است . احمدزاده ماندنی، ماهینی رفتنی و مازیار سر دوراهی پس از سقوط ملوان به لیگ یک کشور جلسه هیات مدیره ملوان برای تصمیم گیری در مورد آینده این تیم برگزار می شود . احمدزاده ماندنی، ماهینی رفتنی و مازیار سر دوراهیبه گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، پس از آن که ملوانان راهی دسته یک شدند هیچ یک از مسئولان این تیم حاضر  به پاسخگویی در مورد آینده این تیم نیستند و همین موضوع باعث شده تا آینده بازیکنان و کادر فنی این تیم نامشخص باشد .    گفته می‌شود بین سوم تا ششم خرداد جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه برگزار می شود و به احتمال زیاد احمد دنیا مالی رئیس هیات مدیره باشگاه به همراه محمد احمد زاده سرمربی این تیم در سمت خود ابقا می شوند .   همچنین شنیده شده که بازیکنانی مانند  حسین ماهینی ، کنعانی زادگان و سید حسین حسینی از جمع ملوانان جدا می شوند و وضعیت برخی مانند مازیار زارع هم نامعلوم است . با این حال حضور بازیکن سرباز هایی مانند سیاوش حق نظر ، شهاب کرمی ، سینا میرزازاد ، حسین شنانی ، فرزاد جعفری و حامد نور محمدی مشخص است و آن ها در جمع ملوانان باقی می مانند .     پژمان نوری هم در تیم باقی می ماند اما سرنوشت دیگر بازیکنان همچنان نامشخص است .

[ منبع این خبر سایت شریان-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «احمدزاده ماندنی، ماهینی رفتنی و مازیار سر دوراهی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شریان-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X