ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

احمدزاده ماندنی، ماهینی رفتنی و مازیار سر دوراهی

پس از سقوط ملوان به لیگ یک کشور جلسه هیات مدیره ملوان برای تصمیم گیری در مورد آینده این تیم برگزار می شود .

به گزارش شریان نیوز، پس از آن که ملوانان راهی دسته یک شدند هیچ یک از مسئولان این تیم حاضر  به پاسخگویی در مورد آینده این تیم نیستند و همین موضوع باعث شده تا آینده بازیکنان و کادر فنی این تیم نامشخص باشد . 

  گفته می‌شود بین سوم تا ششم خرداد جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه برگزار می شود و به احتمال زیاد احمد دنیا مالی رئیس هیات مدیره باشگاه به همراه محمد احمد زاده سرمربی این تیم در سمت خود ابقا می شوند .   همچنین شنیده شده که بازیکنانی مانند  حسین ماهینی ، کنعانی زادگان و سید حسین حسینی از جمع ملوانان جدا می شوند و وضعیت برخی مانند مازیار زارع هم نامعلوم است . با این حال حضور بازیکن سرباز هایی مانند سیاوش حق نظر ، شهاب کرمی ، سینا میرزازاد ، حسین شنانی ، فرزاد جعفری و حامد نور محمدی مشخص است و آن ها در جمع ملوانان باقی می مانند .     پژمان نوری هم در تیم باقی می ماند اما سرنوشت دیگر بازیکنان همچنان نامشخص است . احمدزاده ماندنی، ماهینی رفتنی و مازیار سر دوراهی پس از سقوط ملوان به لیگ یک کشور جلسه هیات مدیره ملوان برای تصمیم گیری در مورد آینده این تیم برگزار می شود . احمدزاده ماندنی، ماهینی رفتنی و مازیار سر دوراهیبه گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، پس از آن که ملوانان راهی دسته یک شدند هیچ یک از مسئولان این تیم حاضر  به پاسخگویی در مورد آینده این تیم نیستند و همین موضوع باعث شده تا آینده بازیکنان و کادر فنی این تیم نامشخص باشد .    گفته می‌شود بین سوم تا ششم خرداد جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه برگزار می شود و به احتمال زیاد احمد دنیا مالی رئیس هیات مدیره باشگاه به همراه محمد احمد زاده سرمربی این تیم در سمت خود ابقا می شوند .   همچنین شنیده شده که بازیکنانی مانند  حسین ماهینی ، کنعانی زادگان و سید حسین حسینی از جمع ملوانان جدا می شوند و وضعیت برخی مانند مازیار زارع هم نامعلوم است . با این حال حضور بازیکن سرباز هایی مانند سیاوش حق نظر ، شهاب کرمی ، سینا میرزازاد ، حسین شنانی ، فرزاد جعفری و حامد نور محمدی مشخص است و آن ها در جمع ملوانان باقی می مانند .     پژمان نوری هم در تیم باقی می ماند اما سرنوشت دیگر بازیکنان همچنان نامشخص است .

[ منبع این خبر سایت شریان-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شریان-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده