ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آنچلوتی: انتظار نداشتم بیل از من به پرس شکایت کند

گرث بیل سرمربی پیشین رئال مادرید اعتراف کرد که در دوران مربیگری‌‌اش در سانتیاگو برنابئو، بیل مدیربرنامه‌هایش را مأمور کرده بود که نارضایتی وی از وضعیتش در تیم کارلتو را به گوش رئیس باشگاه برساند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی در بخشی از کتاب شرح حالش با نام «رهبریِ خاموش، بردن قلب‌ها، افکار و بازی‌ها» به انتقاد از گرث بیل پرداخته است و از او به‌خاطر اینکه از سرمربی ایتالیایی پیشین خود به فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید شکایت کرده بود، انتقاد کرد.

آنچلوتی در این کتاب نوشته است: یک روز صبح در ماه مارس تماسی از مدیراجرایی باشگاه دریافت کردم و او گفت که رئیس باشگاه می‌خواهد در پایان تمرینات آن روز با من صحبت کند. به نظرم کمی غیرعادی بود. زمانی که به دفتر رئیس باشگاه رفتم او به من گفت که مدیربرنامه‌های بیل به دفترش رفته تا درباره وضعیت بیل با او صحبت کند. در ماه ژانویه، مدیربرنامه‌های بیل چیزهایی گفته بود و شاید احساس کرده بود اعتبارش خیلی زیاد است، چون با رئیس باشگاه صحبت کرده است. حالا او داشت به رئیس باشگاه می‌گفت که بیل از پست بازی‌اش ناراضی است و می‌خواهد در مرکز میدان بازی کند. رئیس از پرسید برنامه‌ام چیست و من هم گفتم هیچ چیز. تغییر پست بیل در آن مقطع از فصل غیرممکن بود، چون در آن صورت باید کل سیستم بازی تیم را تغییر می‌دادم و عملکرد دیگر بازیکنان هم تحت‌الشعاع قرار می‌گرفت. من به رئیس گفتم از اینکه بیل خودش نیامده است حرفش را مستقیم به من بزند، تعجب کرده‌ام. درستش این بود که خودش خواسته‌اش را به من می‌گفت. انتظار داشتم که بیل بیاید و رودررو حرفش را بزند.

آنچلوتی در ادامه کتابش نوشته است: به رئیس باشگاه گفتم که فردای آن روز با بیل صحبت خواهم کرد و بعد از تمرینات این کار را کردم. به او گفتم که می‌دانم مدیربرنامه‌هایش با رئیس باشگاه صحبت کرده است و اینکه چرا خودش نیامده بود، مستقیم با من صحبت کند. او گفت: «باشد، مشکلی نیست». چیزهایی که به رئیس گفتم را برای بیل توضیح دادم و اینکه تغییر پستش غیرممکن است. من رک و راست حرفم را به او زدم و گفتم که در تابستان می‌‌توانم در پستش تغییر ایجاد کنم، اما نه همان موقع.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده