ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افشاگری عجیب کتایون ریاحی ؟! + عکس

آخرین خبر  : در زمانی که مدام خبرهای جنجالی از عقبه دنیای پر از آشوب و بی بند وباری جامعه هنری که در حال فراگیر شدن است و دست از گریبان هنر ایران و مخصوصاً سینما برنمیدارد، افشاگریهای گاه و بی گاه هنرمندان درگیر موضوع هم هشدار جدی تری است که تامل برانگیز است و شایعه بودن خبرهای مربوط به سینما و فساد موجود در سینما را زیر سوال میبرد.
خبر دستگیری هنرپیشگان درجه یک کشور در پارتی شبانه به همراه کشف مقادیر قابل توجه مشروبات الکلی از محل هم نمایشی عینی از واقعیت تلخ جاری است.
ساعاتی از انتشار مصاحبه صبا کمالی در رسانه ها که حاکی از فساد غیر قابل انکار در قریب به اتفاق تهیه کنندگان سینما و مخصوصا عده ای که منتسب به وزارتخانه ای خاص هستند، اینبار کتایون ریاحی از زوایای جدیدتر این فسادها میگوید.
متن کامل سخنان کتایون ریاحی که
 از "سقط جنین" بازیگران زن ایرانی میگوید و افشا میکند که از این سقط جنین ها حتی شوهران این بازیگران باخبر نمی شوند به زودی در همین کانال انتشار خواهد یافت.
قسمتی از این متن:
سقط جنین هایی که عملا قتل است، انسانی را پیکشند تا ظاهر خود را محافظت کنند.
آنقدر این کار حیاتی و فوری است که نباید شوهرانشان بفهمد.
اگر این جنایات افشاء میشد چه بسا بسیاری از بازیگران آبرو دار و محبوب، هم اکنون مورد لعن و نفرین همگان بودند.[ منبع این خبر سایت ناقلا می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ناقلا منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X