ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بروزرسان ویندوز 10 موبایل 8 مرداد منتشر می شود - آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی ,[categoriy]

بروزرسان ویندوز 10 موبایل 8 مرداد منتشر می شود

بروزرسان ویندوز 10 موبایل 8 مرداد منتشر می شود - آکا

آکاایران: بروزرسان ویندوز 10 موبایل 8 مرداد منتشر می شود

آکاایران: شرکت مایکروسافت بروزرسان بزرگ ویندوز 10 موبایل را 7 مردادماه سال گذشته تحت عنوان “Threshold” منتشر کرد و حال قرار است یک بروزرسان دیگر با نام “Anniversary” منتشر کند.

به گزارش آکاایران: همانطور که از نام این بروزرسان پیداست این بروزرسان برای انتشار در سالگرد Threshold در نظر گرفته شده. البته این صرفا حدسی بر اساس نام این بروزرسان نیست بلکه تصویر لو رفته از برنامه زمانی بروزرسانی ویندوز 10 موبایل هم نشان می دهد این بروزرسان جدید این بار 8 مرداد امسال (در فاصله یک ساله با انتشار بروزرسان قبلی) منتشر خواهد شد.

,[categoriy]

بروزرسان ویندوز 10 موبایل 8 مرداد منتشر می شود

تصویر لو رفته از برنامه زمانی بروزرسانی ویندوز 10 موبایل

,[categoriy]

بروزرسان ویندوز 10 موبایل 8 مرداد منتشر می شود

بروزرسان جدید این بار 8 مرداد امسال منتشر خواهد شد

اما “Anniversary” چه قابلیت هایی را به ویندوز 10 می افزاید؟ با این بروزرسان جدید قابلیت کانتینیوم پلتفرم ویندوز 10 موبایل امکان پشتیبانی از صفحات نمایش لمسی جانبی را خواهد داشت. از طریق آن می توانید عکس ها را به صفحه نمایش های متصل به یک کامپیوتر شخصی مجهز به ویندوز 10 بفرستید و اگر در هر دو دستگاه تان از یک حساب کاربری استفاده کنید می توانید به جای موبایل از طریق کامپیوتر تماس هایتان را بگیرید.

از طرف دیگر مرورگر اج هم تغییراتی کرده. با این تغییرات می توانید برای باز کردن لینک های اپلیکیشن ها از مرورگرهای مختلف استفاده کنید؛ این در شرایطی است که در حال حاضر تنها می شود از مرورگر اج برای این کار استفاده کرد.

[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X