آموزش و پرورش همدان کیفیت و فعالیت مدارس را به اولیا اعلام کند

به گزارش خبرنگار مهر، مجاهد بنی‌عامریان ظهر سه شنبه در شورای آموزش و پرورش شهرستان همدان با اشاره به وجود ۱۴ نوع مدرسه در ساختار آموزش و پرورش، گفت: آموزش و پرورش باید در قالب یک دفترچه نوع مدارس و کیفیت و فعالیت مدارس را به اولیا معرفی کند چراکه نوع مدارس متفاوت است.

وی با تاکید بر اینکه نرخ کلاس‌های مدارس هیئت امنایی باید بر اساس فعالیت و کیفیت مدارس مشخص شود، ادامه داد: نمایندگانی از فرمانداری و انجمن اولیا و مربیان و آموزش و پرورش ناحیه یک و ۲ باید در جلسه کارشناسی روند افزایش قیمت و میزان نرخ را تعیین و به مدارس ابلاغ کنند.

بنی عامریان با بیان اینکه توجه به افزایش کیفیت کلاس ها باید مدنظر قرار گیرد و متناسب با افزایش قیمت این امر محقق شود، گفت: مدارس باید ارائه فعالیت‌های کیفی را در برنامه خود داشته باشند.

معاون فرماندار همدان با اشاره به کمبود فضای آموزشی در برخی از نواحی شهرستان همدان افزود: این موضوع قبل از پیچیده شدن باید مطرح و به آن رسیدگی شود.

بنی‌عامریان با اشاره به اینکه برای هر واحد درسی در مدرسه بزرگسالان مبلغ ۳ هزار تومان لحاظ می‌شد، افزود: ۵۰۰ تومان به این مبلغ اضافه می شود.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک همدان نیز با بیان اینکه ساختمان اداری ناحیه یک و ۲ آموزش و پرورش همدان فضای مناسبی ندارد، گفت: باید با با حکم تخریبی اداره کل نوسازی مدارس، زودتر نسبت به نوسازی یا تخریب این مکان ها اقدام شود.

بهمن پارسا با بیان اینکه ساختمان اداری ناحیه ۲ دارای چهار طبقه است و ۴ هزار پرسنل و نیروی بازنشسته در این ساختمان تردد دارند، گفت: فضای فرسوده این ساختمان خطرآفرین است.

وی با تاکید بر اینکه باید از فضا‌های آموزشی موجود در همدان استفاده بهینه داشت، گفت: در شهرک مدنی، شهرک فرهنگیان، شهرک الوند، دیزج و محدوده استانداری همدان با کمبود فضای آموزشی مواجه هستیم.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آموزش و پرورش همدان کیفیت و فعالیت مدارس را به اولیا اعلام کند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X