ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر مجهز می‌شود

مهارت زندانی مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: در راستای توسعه مهارت‌های فنی و حرفه‌ای متناسب با ظرفیت‌های حرفه‌ای تدوین شده مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر مجهز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالرسول کازرونی صبح امروز در نشست با روسای مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با بیان اینکه در تمام نقاط این استان مراکز مهارتی راه‌اندازی شده اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌های شغلی مناطق استان بوشهر آموزش‌های مهارتی در این مناطق ارائه می‌شود.

وی با اشاره به تدوین حرفه‌های مهارتی در استان بوشهر خاطر نشان کرد: با اجرای طرح‌های مهارتی که بر اساس نیازهای مناطق تدوین و اجرایی شده تمام جویندگان کار در استان بوشهر مهارت افزایی می‌شوند که پیش بینی می‌شوند امسال تحول مهمی در ایجاد اشتغال ایجاد شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با اشاره به تجهیز مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای به امکانات و تجهیزات جدید آموزشی افزود: در راستای توسعه مهارت‌های فنی و حرفه‌ای متناسب با ظرفیت‌های حرفه‌ای تدوین شده مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر مجهز می‌شود.

کازرونی با اشاره به توانمندی روسای مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای برابر با توسعه آموزش‌ها در جامعه تصریح کرد: یک برنامه منسجم عملیاتی زمانی می‌تواند تاثیرگذار بر اهداف سند راهبردی و سند چشم انداز یک سازمان داشته باشد که بتواند افکارها، ایده‌ها، خلاقیت‌ها و اجرای فرآیند خط مشی منطقی را به اهداف سازمانی نزدیک کند.

وی اعتبار سنجی آموزشی، ارتقا بخشی کمی و کیفی به آموزش نیروهای انسانی را یک ضرورت دانست و گفت: کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمدها با رویکرد درآمدزایی از توانایی‌ها و امکانات مراکز فنی و حرفه‌ای و استفاده بهینه و موثر از کسب دانش و تجربه روسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای بوشهر باید مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با تاکید بر شناسایی و پیگیری آسیب‌های آموزشی و اشتغالزایی  افزود: روسای مراکز آموزش فنی و حرفه‌‌ای طبق شرایط اقلیمی و بومی هر منطقه ضمن شناسایی وضعیت موجود زمینه توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را فراهم می‌کنند.

کازرونی تاکید کرد: حرکت در مسیر اعتلای شایستگی سازمان و ارتقای منابع انسانی با تأکید بر توانمندسازی منابع انسانی از اولویت برنامه‌های ادار کل آموزش فنی و حرفه‌ای  استان بوشهراست.

انتهای پیام/


 

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X