ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افزایش 15 درصدی تعرفه‌های بهره‌برداری از اماکن ورزشی

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و شصتمین جلسه علنی و پس از بیان تذکرات ، تعرفه اصلاحی بهره‌برداری از اماکن ورزشی متعلق به شهرداری تهران را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در دویست و شصتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، اعضای این شورا بررسی تعرفه های بهره‌برداری از اماکن ورزشی متعلق به شهرداری تهران، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه را در دستور کار داشتند که پس از بررسی و گفت‌وگوی اعضا نهایتا با رای اکثریت اعضای شورای شهر تهران افزایش 15 درصدی تعرفه‌های بهره‌برداری از اماکن ورزشی به تصویب رسید.

در همین رابطه مرتضی طلایی نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران، گفت: با توجه به همکاری و هماهنگی کمیسیون برنامه و بودجه و کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران 15 درصد افزایش برای تعرفه بهره‌برداری از اماکن ورزشی در نظر گرفته شد که این در حالی بود که شهرداری تهران افزایش 30 درصدی را به شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد کرده بود.

وی افزود: این افزایش تعرفه از ابتدای خرداد ماه سال جاری اعمال خواهد شد. این در شرایطی است که در یک دهه گذشته تنها یک بار شاهد افزایش تعرفه اماکن ورزشی بوده‌ایم. حتی با اعمال این افزایش 15 درصدی نیز همچنان تعرفه اماکن ورزشی شهرداری تهران نسبت به بخش خصوصی و دولتی از میزان کمتری برخوردار است.

به گزارش ایسنا اعضای شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از دویست و شصتمین جلسه علنی شورا، بررسی نامگذاری و تغییر نام معابر را مورد بررسی قرار دادند که در نهایت سه مورد نامگذاری جدید و سه مورد تغییر نام به تصویب اکثریت اعضا رسید.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده