طرح تفصیلی پایه های توسعه باغ شهر ارومیه پی ریزی شده است

داریوش نصر روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: در این طرح تفصیلی نیازهای حال و آتیه شهر پیش بینی شده است.
وی اضافه کرد: مطالعات طرح تفصیلی شهر ارومیه با هدف تنظیم برنامه های معماری و شهرسازی در شهر ارومیه انجام شده است.
وی اظهار کرد: مناطق یک و دو طرح تفصیلی شهر ارومیه در کمیسیون ماده پنج این استان به تصویب رسیده و سه منطقه دیگر از نواحی پنجگانه شهرداری نیز در کمیته های فنی و کارشناسی بررسی می شود.
نصر گفت: خوشبختانه در حوزه مدیریت معماری و شهرسازی با صداقت و شفافیت کاری، اهداف سازمانی دنبال می شود و کمترین مشکلات و معضلات را در این حوزه شاهد هستیم.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی افزود: مطالعات طرح تفصیلی باغ شهر ارومیه از سال 1391 آغاز شده و در این طرح نیازهای فرهنگی، شهرسازی، اجتماعی، اقتصادی و تامین سرانه فضای شهری با کاربری های مختلف تامین و مطالعه می شود.
وی اضافه کرد: در این طرح وضعیت توسعه شبکه معابر شهری بر حسب سطح سرانه مطالعه و در قالب یک سند با چشم انداز 10 ساله به امضای مسئولان شهر در کمیسیون ماده پنج رسیده و پس از آن در شورای عالی شهرسازی و معماری به تصویب خواهد رسید.
6009/1905

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طرح تفصیلی پایه های توسعه باغ شهر ارومیه پی ریزی شده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X