ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تدوین آئین نامه مالی و اداری فدراسیون ها در وزارت ورزش

به گزارش خبرنگار مهر، مناف هاشمی معاون توسعه منابع مالی و انسانی وزارت ورزش و جوانان، در این رابطه توضیح داد و گفت: اصلاح آئین نامه مالی فدراسیون ها از اختیارات وزیر ورزش است. آقای گودرزی تاکید داشتند که این آئین نامه باید به روز شود و بر همین اساس اصلاح آن را طی یک سال گذشته دردستور کار قرار دادیم.

وی در این رابطه یادآور شد: طی ۳۰ جلسه کارشناسی، پیش نویس آئین نامه مالی تمام فدراسیون ها در قالب ۳۰ بند در موارد مختلف از جمله انتخاب ذیحساب، افتتاح و بستن حساب و... تهیه شد.

هاشمی تاکید کرد: پیش نویس آئین نامه مالی فدراسیون ها توسط دو حوزه معاونت قهرمانی و معاونت مالی، تائید شده است. این پیش نویس به زودی در شورای معاونین تقدیم وزیر ورزش می شود تا پس از تائید نهایی، توسط وی ابلاغ شود.

معاون توسعه منابع مالی و انسانی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: تمام حسابرس ها در فدراسیون ها باید آئین نامه مالی مورد نظر را ملاک کار خود قرار دهند.

همچنین بنابر اعلام مناف هاشمی: تدوین آئین نامه اداری فدراسیون ها نیز دیگر اقدام مهمی است که در دستور کار معاونت تحت مدیریت وی قرار گرفته است.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده