ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش اعضای شورا نسبت به انتشار خبر مرگ آقا عبدالله در شورا

به گزارش ایرنا محمد حقانی روز سه شنبه در دویست و شصتمین جلسه علنی شورا شهر تصویر آقا عبدالله کار گر خدمات شهری شهرداری تهران را نشان داد و خواستار رسیدگی به وضعیت این کارگران شد.
انتشار این تصویر که در هفته های گذشته بطور گسترده در فضای مجازی نیز منتشر شده موجب واکنش برخی اعضا و ناصر امانی معاون برنامه ریزی شهردار تهران شد.
ناصر امانی معاون برنامه ریزی شهردار تهران با صدای بلند گفت: متاسفم که این خبر را بعد از پنج سال مطرح می کنید.
پرویز سروری رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر نیز گفت: نباید خبر سال 90 را در شورا مطرح کنید.
حبیب کاشانی عضو دیگر شورای شهر نیز در دفاع از حقانی با بیان تذکر آئین نامه ای گفت که وی می تواند مسائل را مطرح کند و معاون برنامه ریزی نباید بدون اجازه هیات رئیسه به مسائل پاسخ دهد.
'آقا عبدالله' کارگر 76 ساله خدمات شهری شهرداری تهران بود که سال 90 فوت کرد؛ وی ماهیانه 200 هزار تومان حقوق داشت و دلیل مرگ وی در اخبار گرسنگی و سوء تغذیه ذکر شد.
تهرام/7244//1348

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده