تجلیل از 330 حافظ قرآنی در ناحیه سه کرج

به گزارش ایرنا، دراین آیین معنوی دانش آموزان دخترو پسر ابتدایی به همراه والدین ، مربیان علوم قرآنی در مدارس و مسئولان استانی حضور داشتند .
دراین آیین دانش آموزان قرآنی برنامه حمل ، سرود و دکلمه قرآنی اجرا کردند.
مدیرآموزش و پرورش ناحیه سه کرج دراین آیین گفت: قرآن کریم کتابی آسمانی و شفا بخش است که انسان با انس گرفتن با آن به کمال و سعادت می رسد.
عبدالکریم رستمی از سعادت دنیوی و اخروی انسان به عنوان مهمترین هدیه قرآن کریم یاد کرد و افزود: این کتاب آسمانی منشاء عزت ،حکمت ،عظمت و دانایی برای ما است .
وی ادامه داد: قرآن کریم دارای عزت ،حکمت و معارف بلندی است که حافظان قرآن افتخار گام برداشتن برای درک و فهم آن پیدا کردند .
مدیرآموزش و پرورش ناحیه سه کرج گفت: هرسعادتی که بشر به دنبال آن باشد در قرآن کریم نهفته و لازم است همه دستگاههای فرهنگی و آموزشی درکنار خانواده ها و مدارس برای گسترش فعالیت های قرآنی اقدام کنند .
دراین آیین از 330 دانش آموز پایه ابتدایی حافظ قرآن کریم با لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد .
ناحیه آموزش و پرورش سه کرج 53 هزار دانش آموز ابتدایی دارد .
2819/ 6155

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تجلیل از 330 حافظ قرآنی در ناحیه سه کرج» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X